Cem Yılmaz'ın golf topuyla Yılmaz Erdoğan ve arkadaşlarına yaptığı işkence Antalyalı bir çeteye İLHAM KAYNAĞI olmuş

AYNI YÖNTEMLE İŞKENCE YAPARLARMIŞ
Antalya'da aralarında polis memuru ve gardiyanın da bulunduğu suç örgütünün, Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği 'Organize İşler' filminde Cem Yılmaz'ın yaptığı 'golflu işkence' sahnesini canlandırdığı ortaya çıktı.

15 aylık takip sonucunda önceki gün 'Kanyon' kodlu operasyonla çökertilen çete elemanlarının ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda işkencede kullandıkları bildirilen golf sopası ve bilardo ıstakası ele geçti.

Operasyonda 15 kişi gözaltına alınmıştı.

fukifurki demiş ki:
adamlar delirmiş ya filmi taklit ediyorlar
hacım film olsun dizi olsun çözüm güzel ama film de daha farklı bir amaç için böyle bir uygulama yapmışlardı hatırlarsanız dayaktan sonra Müslüm Hıyarının şöyle bir lafı vardı " şimdi sizin aklınızda 2 çeşit soru oluşmuştur. 1 dayak nedir 2 neden atılır. insan vucudunda 2 çeşit hormon var 1 korku 2 ardinal. ardinal .."falan filanca" bu dayağı masum insanları kandırdğınız için yediniz..hatanızı anlamış olduğunuzu umuyorum" :lol:

|Silent| demiş ki:
Filmde ne yapmışki adm?
film de cem yılmaz yani müslüm bu yılmaz erdoğanın grubunu golf oynacak vakit kalmaz gerekcesiyle golf u oynamıştı.. ve sonra tablo konudaki resim gibi olmuştu

tam anlatamadım ama sen beni anladın :thumbsup:

Yukarı Alt