Takımı
Besiktas
Castiel demiş ki:
Wowww.. Faydalı olabilir fakat Bunun için Sakin birini bulmak lazım :D
Ahahaha :D Benim durumu biliyosun abi, eylülde görüşelim :mrgreen:

Bugün buluşuyoduk abi sözde yalan mı ettin ? Kontörüm bitti gece ara da 2 yol muhabbet edek.

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
Castiel demiş ki:
Wowww.. Faydalı olabilir fakat Bunun için Sakin birini bulmak lazım :D
Ahahaha :D Benim durumu biliyosun abi, eylülde görüşelim :mrgreen:

Bugün buluşuyoduk abi sözde yalan mı ettin ? Kontörüm bitti gece ara da 2 yol muhabbet edek.

Çıkamıyorum evden ablukaya alındım Gökhan daral: Çok tutmassan telefonda ararım taibki makara:

Takımı
Besiktas
@Castiel

Adam meşgul beyler :D Buluşma yalan oldu demek, neyse abi olsun ben alkol alamazdım zaten dişleri çektirdim ya dohtor yasakladı 4 gün :D

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
@Castiel

Adam meşgul beyler :D Buluşma yalan oldu demek, neyse abi olsun ben alkol alamazdım zaten dişleri çektirdim ya dohtor yasakladı 4 gün :D

Benada yasakladı Ama baş ağrısına Diş ağrısına Karın ağrısına Göbek ağrısına Saça başa şimşir tarağa iyi geliyo :beer: :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Castiel demiş ki:
Lenneth demiş ki:
@Castiel

Benada yasakladı Ama baş ağrısına Diş ağrısına Karın ağrısına Göbek ağrısına Saça başa şimşir tarağa iyi geliyo :beer: :mrgreen:
Abi bak tetikleme,dolap dolu saldırırım şimdi hee :d

Mehmet Oz'de sex yararlı diyordu günde 2 kere(?) sex yapın diyordu. Babasıda "oğlum çok iyi bir doktor fakat bazı görüşlerine katılmıyorum mesela günde 2 kere sex yapmak" demişti :D

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Sokaktaki Kızların Hepsine Yapıştım.

hastaneden kol bacak kırık bir şekilde bu mesajı yazmaya çalıştım.Öpüşmek YARARLI ! :D

Yukarı Alt