Bu aralar pek iyi olmasakta, onu seviyorum.. Kıvırıcık saçları, bana o bakışı, yanıma gelişi, o kokusu, o konuşması için yaşıyorum sanki şu dünyada ; o giderse benim için "dünya" diye birşey kalmayacak gibi oluyor , ben onu güzel olduğu için sevmiyorum ; onu "o" olduğu için seviyorum, ben eskiden hemen çıkıp ayrılan tiplerdendim , fakat gelip beni değiştirdin, seni seviyorum aşkım.. Senle yaşadığımız herşey ; hüzün,sevgi,aşk,mutluluk bunları saymakla bitmez; bundan hiç pişman değilim. Asla olmadım. Seni her halinle seviyorum bitanem, hemde çok.. Bu yazıyı neden yazıyorum bilmiyorum, o kıvırcık saçına , teninin kokusuna dünyayı vermek için hazırım , istiyorsan hayatımdaki tüm kızları silebilirim.. Biliyomusun , ben hayatımda 2 kızı sevdim. Biri annem, biri sen.. Hatırlıyosun demi, seni tavlamak için ne kadar uğraşmıştım ; güya 3-5 arkadaş bana playboy diyordu , anladımki Playboylukta marifet yok. Fakat bu kişiden kişiye göre değişir, kimisi kızın sadece cinsellik noktalarını görerek mutlu olur ; ben îse onun kokusunu duymayı..

Yaşadığımız herşey için hiç pişman değilim bitanem, yanımda olduğun için teşekkür ederim.. Seni seviyorum :kalp:

Dağda gızıl ot biter, içinde keklik öter
Eşkiyadan da beter, uslan be halil ibrahim
Kıvırcık saçlarına, kar düşmüş uçlarına
Dağın yamaçlarına yaslan be halil ibrahim

Derede su durulur, daldan köprü kurulur
derede su durulur, dal köprüler kurulur
El yerine vurulur, aslan be halil ibrahim
Kıvırcık saçlarına, kar düşmüş uçlarına
Dağın yamaçlarına, yaslan be halil ibrahim

Müfreze dağı sarar dağda kaçaklar arar
Geçit vermez kayalar, hızlan be halil ibrahim
Kıvırcık saçlarına, ak düşmüş uçlarına