Artık canım sıkılmaya başladı Archlorduda bıraktım :D bana oyun tavsiyesinde bulunabilicek varmı , 20yi aşkın online oyun dememiş biri olarak :D bekliyorum lütfen güzel macerası bol , grafikleri de güzel olsun (örnek knight gibi berbat ötesi olmasın xD ) pls tesekkürler... :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
flyff ve ypp denedin mi bence denemediysen 20 online oyunu çöpe at bu ikisine bir bak hayatı gör derim ^^

Absence

20 yi aşkın denemişsin pek birşey kalmamış
flyforfun ve Warrock u tavsiye ederim
Maple Story de zevklidir ancak 2 boyutlu
:P

extraloob demiş ki:
flyff ve ypp denedin mi bence denemediysen 20 online oyunu çöpe at bu ikisine bir bak hayatı gör derim ^^
fly for funu denedim , ypp bilmiyorum hiç duymadım .. :D

PS : abi şimdi baktım ypp'a . abi ne biçim o oyun öyle xD . çok sıkıcı :D

kotakot demiş ki:
günümüzde 50+ online oyun var :D , flyff oynamıştım, warrock ta cs tarzı bişey o yüzden bulaşmak istemiyorum. Maple Story'i de denedim fakat sarmadı beni :D her aynı macera . :D

PS : Bana yeni çıkmış free bi oyun lazım :D 2008 de çıkmış olabilir :D

Empire Of Sports'u denemeni öneririm.Spor dalllarını konu edinen bir mmo-rpg.Spor salonlarının önünde sıra beklediğin , arkadaşınla karşılıklı tenis oynayabildiğin güzel bir oyun.Macera arıyorum demişsin ama zaman geçirmek için oynayabileceğin TrackMania'yıda öneririm.Lv'e dayalı değil basit bir rank sistemi üzerine kurulmuş.Zamana ve pist'lerin zorluklarına karşı yarıştığın 80'e aşkın ülkenin server'larına bağlanabildiğin ve grup yarışlarına katılabildiğin güzel bir oyun.

extraloob demiş ki:
okan abiye katılıyorum gerçekten çok güzel oyunlar ben hala flyff oynuyorum gelirsen kasarız : 16 lwlim ^^

BroCan demiş ki:
kotakot demiş ki:
günümüzde 50+ online oyun var :D , flyff oynamıştım, warrock ta cs tarzı bişey o yüzden bulaşmak istemiyorum. Maple Story'i de denedim fakat sarmadı beni :D her aynı macera . :D

PS : Bana yeni çıkmış free bi oyun lazım :D 2008 de çıkmış olabilir :D
Günümüzde 400'ü aşkın online oyun var

1:)runes of magic
2:)dekaron yani 2moons
3:)infinity
4:)flyff
5:)cabal
bunlar tavsiyem ama en çok tavsiye ettiğim runes of magic çok dehşet bi oyun 9 aralıkta çıktı free oyun

Yukarı Alt