1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Online Oyun Güvenligi !!

1. die4ever

die4ever Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer imkanınız varsa 2 tane pc kullanın !
    -
    Birini sıradan işlerinize MSN vs internet diğerini ise sadece ONLİNE oynadıgınız oyun için kullanın ve kesinlikle internette sağda solda surf yapmayın download yapmayın !

-TARAYICI olarak FİREFOX kullanın ! ve orjinal sitesinden indirin !

-Oyun içi itemlerinizi kitleyebiliyorsanız kitleyiN

-ORJİNAL bilgilerinizi unutmayacagınız şekilde saklayın ÇALINDIĞI zaman işe yarayabilir !

-Eğer ki 2 pc imkanınız yoksa 2 pc varmıs gibi bilgisayarınız kurun ! SANAL PC OLUSTURUN VE internet vs gereksiz işlemleriniz için sanal pc yi kullanın , ONLİNE oyunlar için ise NORMAL ayarlarınızı kullanın !

-BİLGİSAYARINIZA format atın ,ekran kartı ,anakart ve oynayacagınız oyunun setuplarını orjinal cd sinden kurduktan sonra ŞİFRELERİNİZİ bir notepad'e kaydedın ve copy /paste yapın ,ondan sonra gerekli programları kurun (orjinal sitesinden olmasına dikkat edin )

-KESİNLİKLE birilerinden ,yada google gibi bir virüs kaynagından dosya çekmeyin (ummadıgınız yerlerde keylogger ,trojen vs bulunabilir )

-HERŞEYİ orjinal sitesinden almaya bakın !

-ONLİNE oyun işlemlerinde ekran klavyesi kullanın !

-MSN üzerinden bilgilerinizi paylasmayın !

-KESİNLİKLE bilgisayarınıza deepfreeze kurun

-oyun patchlerini arkadaslarınızdan değil ORJİNAL sitesinden (FTP) indirin yada otomatik kurulmasını bekleyin !

-Bİrilerin den keylogger remover
    (Keylogger silici ) vs almayın -Yada öyle Msn den ne dinliyorum vs insanın ilgisini çekeceği konularda o tür programlar sadece setup u ile gelmez (KEYLOGGER+exe )

-Mümükse şifrenizi şu şekilde mausla seçerek yazınız

kırmızı harfle olanlar şifreniz olsun ve bunu mausla kopyalayıp teker teker yapıstırın
    sadasıdhuqryqe14814msmasdhae13821d2esds123123

2. WosT

WosT Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bilgiler yazdığın şifre biraz değiştirilirse güçlü bir şifre olabilir.

3. CaptainBlack

CaptainBlack Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama artık yeni nesil keyloggerler ekran klavyesinide okuyomus.