SLM beyler bırı bana kısaca ONG larda nasıl farm yapa bıleceyımı anlata bılırmı.bıde gunde kac saat kasmakla kac SP toplıya bılırım. Şimdiden teşekurler.

o serverda paran olcak 50m fln yeter heralde
19lv de ongdan en ii exi alırsın yani skillerin 10levelde olcak
9gap la gitçeksn oraya taksiye girceksn çarı ilk açtığım gün deneme amaçlı yapmıştım ve 15 saatte 30k civarı sp kasmıştım
levelin 25lv olunca gelen ex azalmasn die onglardan kamikaze yapçaksn :o :lol: arkınla ya da yan çarınla habire resliceksn lv düşçeksn
dier çarın yksk levelse para bile lazım deil git onla kas :santa: :santa:

en az 20m gold alıcaksın kardesım 10lvla kadar elinle kasıcaksın charını 0 gap ıle ondan sonra goturuceksın ong taxıye 19lvla kadar hıc bır mastery uplamıcaksın 32 lvla kdar bu sekılde 9 lvl gap yaparak en az 75-90k arası sp kasıcaksın :thumbsup:

slm arkdaş ben farm yaptım ong larda çok iyi oluyor farm yaparken sp kasılacak olan char STR olursa çok iyi olur birde farm yapmak için orda 80 + cahr lazım
en iyi kasmak için wizard öneriyorum
böyle full pre siz felan ticketsiz bir günde ful kasaan 20 K rahat yaparsın
dolu slotlar var ben hepsini biliyorum uyguladım aksacagın cahr ne kadar iyi olursa o kdar çabuk biter wizard veya int öneriyorum sen 250 K kas yeter
çünkü lvl atlarkende sp gelecek char
bu seni 90 rahat yapar rahat ol
NEPTUN :BuFFeR_X
warrior/clerck
6X
kendi charımla her gün kasıyorum çabuko luyor hemnde taxi yapıp para kazanıyorum

bi warrior-roqueun 90 lv full farm olması için ne kadar sp gereklidir? Onglarda farm yapıcam ona göre.

Yukarı Alt