Arkadaşlar cok teredütte kaldım..burda yazacagınız her cevap yapılandırmamda payı olacaktır
şimdi başlayalım

Ben hybird spear kasmak ıstıyorum.Build olarak fire+cold+heuksual+pro set
Ve pvplerıne baktıgımda cok can yakıcı damagelerı oluyor..Yanlız anlamadıgım bu adamlar full ınt mı gıdıyor yada 5+1 7+1 seklındemı.Daha dogrusu sız spear char acasaydınız hem yıkılmayacak hemde saglam vuracak build ve stat hangısı yapardınız..bakın cok önemlı vercegınız cevaplar

izledıgım vıdeoda adamın hp sı 23k mp sı 43 k idi..yanı bu demek oluyorkı;bana göre,bu adam str vermemıs sadece heuksualdakı hp artırıcılarla yukseltmıs hpsını..

neyse arkadaslar ıkıncı bı sorumda;

eger haybird kasma ıse yaramaz dersenız
ong farm ıle blade kasacam fire+cold+bicheon seklınde
sizce ne önerırsınız

Hybird spear devam 7:1

Hem fene can yakarsın hem sağlamlık normal gerçeği item olmayınca full str olsan bişi yazmaz.Ama bu build iyi bide dizcen eline +7 - +5 bi weopon alcan tak tak itemler +5 olcak çok fena char olur ama farm gerekiyor haberinde olsunn

dangercaptann demiş ki:

Hem fene can yakarsın hem sağlamlık normal gerçeği item olmayınca full str olsan bişi yazmaz.Ama bu build iyi bide dizcen eline +7 - +5 bi weopon alcan tak tak itemler +5 olcak çok fena char olur ama farm gerekiyor haberinde olsunn

:thumbsup:

Lucktoz

Bilgiliyim
dangercaptann demiş ki:

Bunu yerine full int de yapabilirsin. Gene sağlam olacağından eminim ama senin kararın... 8)

Warden_

Öğretiyorum
Ben snn yerinde olsam hiç uğraşmama melez çar yapmaya açarım bi çar full int Sword shield skilleride light-cold-bicheon manyak çar oluo

Yukie demiş ki:
Lightning açılmamış bir nuker ne kadar güçlü vuruyor, açıkçası yeterli olduğunu hiç zannetmiyorum
kesinlikle katılıyorum nuker char snow bitinceye kadar kraldır snow bittiği an nuker charda biter kaçarak öldürmesi gerekir bunun için lıghting gereklidir ayrıca daha çok damage için lgiht daki mag. buff ve parry ratıo arttıran concentration serisini açmalıdır bnce lıght ın nukeleri fire den daha güçlü vuruyorki 9 da maxlanıp belirli lv aralıklarında açılıyor

sorularına gelince full int gidersen phy. attack az olur yani hybird gideceğin şekildekinden hem daha az canın olur hemde heuksal skillerindeki damagelerin az olur sana önerim 7/1 de mag. attack çok phy. attack az olur 5/1 de mag. attack phy.attacka göre fazladır ama aralarında çok fazla bir fark kalmaz 2/1 de ise phy.attack çok yakındır mag.attacka nerdeyse aynı vururlar ama bunu fazla önermem benim için en iyisi 5/1 dir hem hp si çok hemde pyh. fazla vuruyor ayrıca zaten 100 lvde heuksal skillinin pasifi 4-5 k civarı bir hp veriyor yani nerden baqsan bir yaklaşık 30k hp ve 40 k mp olucaktır buda hybird için en iyisidir şunu unutma nuker snow bitinceye kadar kraldır

7:1 hibrit heuksal lightning 100 cold 60 fire 40 (Cold: snow ,ice wall en önemli skilleri ;Fire: Fire wall ve phs damage) 100 lvl de yaklaşık 30 k canı oluyor nuker çara yakın damage vurabiliyosun ayrıca snow bitincede wallları iyi kullanırsan yatmazsın sağlam item ve silahla çok can yakan bir yapılandırmadır...

Yukie

Yalnizgezen demiş ki:
7:1 hibrit heuksal lightning 100 cold 60 fire 40 (Cold: snow ,ice wall en önemli skilleri ;Fire: Fire wall ve phs damage) 100 lvl de yaklaşık 30 k canı oluyor nuker çara yakın damage vurabiliyosun ayrıca snow bitincede wallları iyi kullanırsan yatmazsın sağlam item ve silahla çok can yakan bir yapılandırmadır...
Oldukça ilginç bir yapılandırma, Fakat skillerin max olmamasıyla sadece iteme asıldığını düşünüyorum.

Yukie demiş ki:
Yalnizgezen demiş ki:
Oldukça ilginç bir yapılandırma, Fakat skillerin max olmamasıyla sadece iteme asıldığını düşünüyorum.
Heuksal ve Light 100 olduğundanimbue ve silah skilleri max light rakibin parisini düşürdüğünden bazen pvpde fire imbue den bile fazla damage verebiliyor. Bence hibrit ve Nuker çarlar kesinlikle light imbue kullanmalı...

light nuker = gereksiz.

light'ın size sağladığı 3 şey var : speed, parry, mag dmg.

zaten light ve fire nukelerinin ayrıca imbuelerinin dmg'larına bakarsanız, fire skillerinin o mag dmg buffunun yerini rahatça doldurduğunu görürsünüz.

speed, 100% drug aldınız mı biter.

parry, setinizdeki parry ratio'yu 61% ve üstünde tutun tamamdır.

fire'da ayrıca mag def, immune olma, ve phy atk buffları var. nuker char phy atk buff ne yapsın demeyin, toplamda 22% phy atk geliyor, heuksal skillerine etkisi büyük.

Nukerlerde snow actıgı yatır yatırıorsan ama snow bıtınce snow ne yapacak vınn arkasına bakamadan kacacak bu böledır hızlı kosmaya paramı yeter.1 gunde en az 10 tane alsa 2.5m fireye gerek yok bana gore

Yukie demiş ki:
Yalnizgezen demiş ki:

Yukarı Alt