Arkadaşlar bende eski silkroadçılardanım ama çoktandır dersler falan bi türlü tam oynamak nasip olmadı geçnlerde girdimde avrupalı karakterler falan harika olmuş eskiden charım 65 lvl cold bowdu 2 int 1 str şeklinde kasıyordum çar baya sağlamdı şimdi avrupalı karakterlerde çıkmış kararsızım sizce en güçlü karakter ve yapılandırması hangisi ? avrupalı mage ilgimi çekti ama bilemiyorum .... daral:

yaw ne bileyim arkadaşlar başlayıp iyice sıkılmassam içimde ukte olarak kalır yoksa oynayacak bi ton pravite serverler oyunlar var ....

Pvp için warrior yan skill cleric. unique için Wizard yan skill bard veya cleric :wink1:

bow büyü olarakta cold krakter yapılandırmasıda 2 int 1 str düşünüyorum ... işe yarar sanırım

ewet özellikle critical vurduklarında acayip...yer sallanıyor :dance: zaten başladımda vatana millete hayırlı olsun

ThePrestige

Bilgiliyim
noncelalreis demiş ki:
bow büyü olarakta cold krakter yapılandırmasıda 2 int 1 str düşünüyorum ... işe yarar sanırım
Pacheon-Fire-Cold tavsiyemdir fakat sen private server felan oynama normal sronun tadını alamassın 8)

Yukarı Alt