Simdiye kadar sanıyorum piyasadaki tüm bilim kurgu filmlerini izledim.İnternette tüm sitelerde aradım hepsi aynı filmler.Eger bildiginiz bir bilim kurgu film adı varsa lütfen buraya yazın.Bilgisayar karsısında bos vakit gecirmekden bıkdım :roll: :mrgreen:

<--- Nick' e gel :mrgreen:

gerçekten ya ben de sıkılıyorum bütün gün :roll: önerileri bekliyorum :starving:

ps: ben de konu açmayı düşünüyordum. senin açtığın iyi olmuş :muck:

Aynen Bilim-Kurgu'yu Bende Cok Seviyorum. Değerli Yöneticilerimiz Veya Üyelerimiz Fikirlerini Paylasabilirse Güzel Olur ^^

Jumper filmini seyredin derim yada Sihirli Şehir yada bilim kurgu değil ama hoş bir film Uslu Dur....

ayrıca Legend of seeker bu diziye baslamanızı öneririm bilim kurgu sevıyorsan bunu kesin izlersin :uyku:

Mojito

HANCOCK biraz eski ama gerçekten hoş .
istersen Twillight'a da bak güzel bir film diyolar.

MilkyWay demiş ki:
HANCOCK biraz eski ama gerçekten hoş .
istersen Twillight'a da bak güzel bir film diyolar.
hala izlemediysen ikisini de izleyebilirsin. twilight gerçekten çok güzel :headbang:

Twilight ı buraya bakmadan önce bi arkadas tavsiye etmisti daha 3 gün önce izledim mükemmel ötesiydi.Hatta karar verdim kitaplarını bile okuyacagım cünkü acayip merak ediyorum ötekilere ne oldu diye :) bu arada Twilight'ın New Moon (yeni ay) isimli yeni filmi 20 kasım 2009 da gösterime giricekmis.Fragmanını izlemistim müthis birsey :)

ps:öneriler icin cok tesekkürler hepsini bir bir izlicem :) baska önerisi olan ekleyebilir arkadaslar

Madem tüm bilim-kurgu filmlerini izledin dizilere başla derim.Özellikle Heroes'u izle muhteşem bir dizi.Bunun yanında Chuck ; Bilim-Kurgu , Fantastik Komedi , güzel bir dizi.Ayrıca izlediğin Bilim-kurgu filmlerini yazarsan öneride bulunabilirim hangisini izledin hangisini izlemedin bilmiyorum.

söyle diyeyim piyasadaki simdiye kadar cikmis tüm bilim kurgu filmleri izledim.Dizi olarakda "the lost room" izledim

bilimkurgu fantastik türünde bir kaç dizi önerebilirim sana

Smallville ==> supermanin superman olmadan önceki zamanını anlatıyor 16. yaşındaki clark kentin superman olmaya doğru ilerlemesi ve önündeki engeller :D

Chuck ==> cnbc - e nin deyimiyle dijital çağın zoraki ajanı :D komedi teknoloji ve fıstık gibi kızlar bir arada

The Legend Of The Seeker ==> fastastik romanların ilklerinden 12 kitaplık sword of truth yani doruluğun kılıcı adlı kitap serisinin tv ye uyarlanmış hali ilk kitap 1984 yada 1994 te çıkmış tam hatırlayamadım fantastik dizilerin en güzeli diyebilirim başladığn zaman sıkılmadan izleyeceğinede eminim

Heroes ==> tanıtım yapmama gerek varmı bilmiyorum ama şöyle söyleyim bazı insanlar evrim geçirdikten sonraki halleri gibi bişiler biliyosundur zaten

Haa birde

Bleach ( Anime ) ==> bleach 2001 de yapımına başlanmış ve her hafta yeni bölüm veriyor şuan sanırım 230 küsür bölümlerde bir yada iki tane filmi çıkmış galiba ama ben bilmiyorum onları birkaçtanede psp ve konsol oyunları yapılmış çok güzel bir animedir tavsiye ediyorum ben bunu yaklaşık 10 12 gün önce keşfettim ve bi solukda 97 bölüm izledim şuan 98.yi izliyorum hatta :D

Heroes dizisinin 1. bölümünü tamamen bitirdim 1.5 günde :D izlemeye doymuyor insan.Yanlız bi sorun var 2. sezonun bölümlerini arıyorum google da bulamıyorum varmı bildiginiz bir site? varsa özelden ulasın pls :P :D

Yokmu baska önerisi olan? sıkıldım patlıcam sıkıntıdan yaufs :S film bölümünde moderatörde yok galiba hic güncellenmiyo :(

Crisis demiş ki:
Yokmu baska önerisi olan? sıkıldım patlıcam sıkıntıdan yaufs :S film bölümünde moderatörde yok galiba hic güncellenmiyo :(

Transformers 2(Revenge Of The Fallan) 'ye git.İlkinden daha güzeldi , muhteşem bir yapımdı.Vizyona gireli fazla olmadı.Bunun yanında Harry Potter serisini izlemediysen izle , çarşamba günü Harry Potter ve Melez Prens geliyor.Benx'i izle.Bilim Kurgu tarzı değil ama Online oyun bağımlılığına benzer bir konusu var harika bir film.Ben Robot ve Ben Efsaneyimi , izlemişsindir bunları kuvvetle muhtemel , izleyebilirsin.Cengiz Han'ı izleyebilirsin.Armegedon var orta halli birşey.

Dizi olarak ; Battle Star Galactica dizisini izleyebilirsin bunun yanında önceden önermediğim Fringe var.Süper ötesi , Lost'un yapımcısından.

Yukarı Alt