Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Selam arkadaşlar bu ara bi telefon almayı düşünüyorum ve aklımda S3 - General Mobile Discovery var.
Arada yaklaşık 500 tl bir fark var general mobile ile s3 te yapabilecegim şeylerin %90 ını yapabileceksem 500 tl gazlanmak istemiyorum..Kullanan varsa önerirmi ? s3 mü der ? bu arada Discovery çift hat buda işimi görücek gibi sin: whiteangel

Hacım GM Discovery - S3 arasında neredeyse hiçbir fark yok. Discovery kullanan arkadaşlarım var hepsi de çok memnun. S3'e o kadar para vereceğine git GM al.

Son çıkan oyunlarda hiç donmadan akıcı bir şekilde oynatabiliyor. Marka takıntın varsa S3 alabilirsin tabii ki.

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Hacım GM Discovery - S3 arasında neredeyse hiçbir fark yok. Discovery kullanan arkadaşlarım var hepsi de çok memnun. S3'e o kadar para vereceğine git GM al.

Son çıkan oyunlarda hiç donmadan akıcı bir şekilde oynatabiliyor. Marka takıntın varsa S3 alabilirsin tabii ki.
Marka takıntısı sorun degil , aslında parada sıkıntı değil fakat s3 e vereceğim 500 tl fark ile kendime daha farklı şeylerde alırım telefonun üstüne o kafamı kurcalıyor ayrıca ikiside aynı gibi neredeyse ama bi bakımada almışken iyisini alayım uzun süre gitsin taraftarıyım :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gmi arkadasim icin arastirmistim , sabibindende ikinci ellere baktigimda bir cogunun sarj soketinde sorun oldugunu ve bu yuzden degisim yapildildigini gordum. Kronik sarj soketi sorunu var diye damgaladim , o yuzden alacaksan garantisiz alma. Bunlarin disinda gm den mutsuz olani pek gormedim.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
General Mobile Discovery kullanıyorum yaklaşık 2aydır galaxy S3'ten farkı var tabi ki ama S3 Kadar iyi bir telefon. Boşu boşuna para bayılmana gerek yok general mobile discovery al narin kullan arkana bakma derim. :)

Edit : Hacım telefon markası dandik olmasına rağmen güzel. Ben ilk aldığımda çevremde herkes 2ay sonra o telefon patlıcak parçası yok v.s demişti fakat telefonun 2yıl garantisi var.Evet katılıyorum general mobile discovery tırı vırı o yüzden telefonda chrome'da 5tane sekme 1saat boyunca açık ve telefon ısınmıyor. Ayrıca kamerasıda gündüz gayet iyi gece için birşey diyemem onu bende beğenmedim. Fakat çevremde ne kadar kötüleyen varsa tek tek yüzleri karardı. Karar senin bi karşılaştır bir iki siteyle aralarında pek bi fark yok bazı fonksiyonlarda general mobile discovery bazı fonksiyonlarda S3 iyi yani s3 iyi diyoruz ya disconunda s3e göre iyi noktaları var. He disco s3'ün yerini tutar mı tutamaz marka farkı var fakat önemli olan marka değil işlev sen s3'te yaptığın herşeyi disco'da yaparsın boşuna 500lira bayılma derim. :popcorn:

Yukarı Alt