Takımı
Besiktas
Yakın zamanda hediye cep telefonu gelebilir marka sadece Nokia önerebileceğiniz güzel bir modeli varmı ? Önerilerinizi bekliyorum.

Takımı
Besiktas
lumia 920den başka telefonu yok lumianın iyi bir telefon istiyorsan

Takımı
Besiktas
frityus demiş ki:
Benimde zaten öyle bilgim yoktu nokia hakkında takip etmedim pek bu güzel gibi duruyor baya

Takımı
Besiktas
Duygusuzz demiş ki:
frityus demiş ki:
Benimde zaten öyle bilgim yoktu nokia hakkında takip etmedim pek bu güzel gibi duruyor baya
w8 arayüzü var telefonlara güzel oldu ama bence w8in ilk telefonu o beni arada bırakıyor

Bu hariç diğerleri Symbian.Bence tamamıyla çöp bir işletim sistemi.Belki biraz uygulama kıtlığı yaşarsın ilk başlarda ama Lumia 920 iyidir diyorum ben

frityus demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
frityus demiş ki:
w8 arayüzü var telefonlara güzel oldu ama bence w8in ilk telefonu o beni arada bırakıyor
Sadece win8in ilk telefonu olması mı arada bırakıyor?

Lumia'yı Microsoft yazdığı için,markette pek fazla uygulama bulamazsın. Twitter ve Facebook'u vs Microsoft kendine göre yazmış görünümleri değişik. Ama telefon fiziksel yönden çok iyi. Kamerası,kablosuz şarj özelliği (Öyle cebindeyken şarj olmuyor. Adaptör var üzerine koyuyorsun ama bu telefon ile birlikte gelmiyor.)

Menü arayüzü sürekli değişiyor. Gelen twitleri,haberleri anında ekranda belirtiyor. Logoların büyüklüklerini özelleştirilmiş,istediğin gibi düzenleyebilirsin. Menü geçişlerinde takılmalar yok.

Ekran hassasiyeti ayarı var gerçekten çok iyi bir özellik bu. Mesela ekran hassasiyetini en yükseğe çıkarırsan eldiven ile kullanabilirsin. Ama en aza indirirsen eldiven ile kabul etmiyor. Kamerada görüntü sabitleyici var,mesela fotoğraf çekerken elin titriyor.Kamera bu titremeyi en aza indirip %90 bir netlik sağlıyor.

Takımı
Besiktas
Bilgiler için teşekkürler telefona baya ısındım gönderecek kişiye talimatları verdim :mrgreen: kısa zamanda gelir umarım

Yukarı Alt