Arkadaşlar benim kitap okuma alışkanlığım yok ama böyle bir alışkanlık kazanmak istiyorum. Ama kitap konusunda çok seçiciyimdir.
Macera - Aksiyon - NPL - Mizah konularını içeren çok güzel, akıcı, sürükleyici, heyecanlı kitaplar önerirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler. :beer:

Açlık oyunları çok sürükleyicidir 3 kitabı 2 günde bitirdim.
silbaştan
Ateşle oynayan kız-ejderha dövmeli kız

eğer sıkı bir kitap okuyucuysan 1 haftalık uraşın bunlar olsun :D

açlık oyunları:fantastik-macera

silbaştan:fantastik-macera

Ateşle oynayan kız-ejderha dövmeli kız : polisiye-macera

Açlık Oyunları Serisini
ve
Percy Jackson ve Olymposlular Serisini
öneririm yaklaşık 1 haftada 7 kitap bitirdim bu serilerden

Şu kitabı okumadan ölmemelisin :P Peyami Safa - Selma ve Gölgesi [ Polisiye sürükleyici ]
Kayıp Sembol
Alacakaranlık Serisi [Aksiyon - Macera ]
Simyacı

Aklıma geldikce yazarım :muck:

Aynı ben işte :lol: geçenlerde bi kitap bitirdim ramses ışığın oğlu diye epey sürüklüyücüydü macera,aksyon,entrika,erotik fln epey sevdim tavsiye ederim bi dene :)

Çok sağolun arkadaşlar şu Açlık Oyunları sınıftaki bi arkadaş okurken gözüme çarpmıştı ondan alıp okuyacam.
Teşekkür ederim, önerilerinize göz önüne alıcağım önermeye devam :lol:

Guathema demiş ki:
Aşk
Yusuf Has Hacip'ti galiba ^^
Hacı naptın sen ya Yusuf Has Hacip 12. yy'da yaşamış biri :lol: Onun bi eseri var o da Kutadgu Bilig :lol:
O da 12.yüzyılda yazılmış günümüzde orjinali de var mı yok mu belli değil :wink1:

Elif Şafak - Aşk olmalı o ve elimde şuan o kitap var başlamadım sizce zamanımı harcamaya değicek kitap mı?

Aynen la Elif şfak galiba da bu has hacip nerden çıktı ahahaha kendimden utanıyorum makara:

Kitty

Aşk güzel bi kitap bence o kadar övgü aldığına göre :p
macera ve aksiyon istiyorsan jean christopher grange(yanlış yazmış olabilirim)in,ve tabii ki Agatha Christie'nin kitaplarını okumalısın ;]
mesela;
on küçük zenci;geçmişleri günahlarla dolu 10 kişinin bi adaya çağırılıp esrarengiz bi biçimde sırayla ölmeleri
doğu ekspresinde cinayet;trende bi cinayet işleniyo sıradan gelebilir fakat alanın küçük olması çok heyecanlı kılıyo ve süper :]
briç masasında cinayet
acı kahve
zehiri kim verdi
filler de hatırlar
gibi işte bütün kitaplarını oku aslında hepsi cinayet içeriyor fakat çok durulmuyo yani aksiyon,gerilim hat safhada :] umarım yardımcı olabilmişimdir
sakın alacakaranlık serisini de okuma ;D

Bence Melekler ve Şeytanlar ya da Dijital Kale bunlardan birini mutlaka oku bir an evvel ben de çok sevmezdim kitap okumayı bu kitapları 1-2 gün içerisinde bitirmiştim.Konularına gelince polisiye, biraz da gerilim var. :coffee:

Metal Fırtına şuana kadar okuduğum en iyi kitaptır. Matrax'ın sunucusu Zeki kayahan çoşkunun kitaplarıda çok güzel. Türklere anlama klavuzu, meğer annem haklıymış gibi.

Yukarı Alt