Geçenlerde bende öğrenmiştim bu konuyu şöyle bir sorunla karşılaştım. maili diyelimki mailto:[email protected] koyduk. alternatif olarakda sallama bir mail yazdık. alternatifi nasıl değişcez bu durumda. alternatifi değişmem için ona kod gitmesi gerek ama o mail sallama bi mail olduğu için gitmiyor. bilgisi olan varmı bu konuda?

eğer bunun bir yöntemi yoksa sallama bir mail girmek daha mantıklı olabilir. Nasılsa kimse değiştiremiyo alternatiften geri alınacak diye korkusu olmaz alan kişinin:D:D:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tahminime göre alternatif sallama bir mail ise gidip o maili almak şart yoksa o charın şifresi değişmez.

mavii demiş ki:
lynx1985 demiş ki:
Geçenlerde bende öğrenmiştim bu konuyu şöyle bir sorunla karşılaştım. maili diyelimki mailto:[email protected] koyduk. alternatif olarakda sallama bir mail yazdık. alternatifi nasıl değişcez bu durumda. alternatifi değişmem için ona kod gitmesi gerek ama o mail sallama bi mail olduğu için gitmiyor. bilgisi olan varmı bu konuda?

eğer bunun bir yöntemi yoksa sallama bir mail girmek daha mantıklı olabilir. Nasılsa kimse değiştiremiyo alternatiften geri alınacak diye korkusu olmaz alan kişinin:D:D:D
ama o charıda satamayabilirsin. kim inanır onun sallama olduguna şahsen ben böyle bir riski göze almam
karakter bana ait değildi zaten. bilgi edinme amaçlı bu konuyu yazdım. Ben asla mail korumalı char almam:)

yalnız adam hotmaile hesabım çalındı diyip ilk hesabı açarken ki bilgileri verip geri alamazmı bunu eski yöntemle soru:

arkadaşlar benim karakterde hotmail koruması var, e-mail'i değiştirebiliyormuyuz yada e-mail hesabını geri almamak şartıyla blokluyabiliyormuyuz(+o adresden bir daha açılmayacak)

Tibet serverinde bazı oyunculardan duyduğum kadarıyla char id, msn ve charın gizlisi ile şifreyi değiştirebildiğini iddaa ediyolar. Doğruluk payı var mıdır acaba? ve ben hotmail'e güven olmaz diyorum bugün bu değişikliği yapan yarın geri kaldırır başka bişey getirir.. Hayırlısı olsun ne diyelim.

Yukarı Alt