Merhaba ,

Arkadaşlar Silkroad da char satmaya , takas yada satın almakla ilgili fiil içerisinde olanlar bu başlığa dikkat etsinler!..

Uzatmadan konuya gireceğm.1-2 hafta önce Sro da charımı satılığa çıkardım.İlgilenen kişiler arasından eren adında bi vatandaş chara talip oldu.Uzunca bir görüşmenin ardından yaptığı bin bir türlü sahtekarlıklarla (sizin tabirinizle) charı soydu.Sizden bu kişiye dikkat etmenizi istiyorum ve msn adresinide veriyorum sakın bu kişiyi eklemeyin yada eklerse kabul etmeyin!.. ---> mailto:[email protected] ! Benden önemli bir uyarı lütfen herkes dikkate alsın.

Takımı
Besiktas
15 Tl aracılık parasına kıymassan daha fazla para kaybedersin böyle işde. :wink1:

Malesef ki artık aracılık işinide güvenmiyorum.Oyunda arkadaşımın charına aracalılık yapan bir soysuz kendini (güya botturk'ün sahibi ) ozan bey olarak tanıtmış.Arkadaş araştırmış adamı bilgiler de benzerlik gösterince aracalılık pahasına charı verdi ve adam resmen charından oldu!..

Takımı
Besiktas
GameSpring demiş ki:
Malesef ki artık aracılık işinide güvenmiyorum.Oyunda arkadaşımın charına aracalılık yapan bir soysuz kendini (güya botturk'ün sahibi ) ozan bey olarak tanıtmış.Arkadaş araştırmış adamı bilgiler de benzerlik gösterince aracalılık pahasına charı verdi ve adam resmen charından oldu!..
Biz sana Bottürkten yap Demiyoruz biraz araştır Bakalım EXL de böyle bir olay olmuştu suana kadar 1 kişinin bile çarı aracılıkta gitmeedi.EXL ye güvenmeyim tnımadıklarına gvenirsen zararlı çıkan sen olursun. :!: :wink1:

Son olarak o vatandaş şuan Mercury , Venus ve Öncelikle Hercules de char arıyor.Bu serverlar da char satanlar dikkat edin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aracılık ücretimiz 15 TL ve sitemizde satış yapıtğımız herkesin isimleri tek tek tutuluyor nickleriyle birlikte yaklaşık 5000 kişi bunlara tek tek sorabilirsiniz her işlem sorunsuzca kapanmıştır 8)

extraloob demiş ki:
aracılık ücretimiz 15 TL ve sitemizde satış yapıtğımız herkesin isimleri tek tek tutuluyor nickleriyle birlikte yaklaşık 5000 kişi bunlara tek tek sorabilirsiniz her işlem sorunsuzca kapanmıştır 8)
15 tl verseniz böyle birşey olmaz.
Emekleriniz boşa gitmez.
Bu yaptığınız uyarıda siz ve sizin gibilere uyarı olsun... :popcorn:

Yukarı Alt