Yapılandırmayla ilgili sorunlarınız bu başlık altında sorunuz. 8)

benim 67 lwl Warrior-Clericim Var... warrior 1h skillleri Full açık acaba 2h ı açsam güzel olurmu faydaları filan bi söyleseniz.. Yani 1h+2h+Cleric gibi olucam ... Kararsızım..Sp yetmez Filan Dicekseniz Demeyin 67 lwldeyim 190k sp var skilller max ken 80e kassam yeter ama 90 a kassam yeteceğini sanmıyorum..1h sword kullanınca defansım 200 artıyor.. Robe giyoyorum.--2h takarsam Armor giymem şart olurmu. Vs. VS. Vs..
Teşekkürler En kısa zamanda yorumlarınızı beklioyurm..........................

doksanbir demiş ki:
benim 67 lwl Warrior-Clericim Var... warrior 1h skillleri Full açık acaba 2h ı açsam güzel olurmu faydaları filan bi söyleseniz.. Yani 1h+2h+Cleric gibi olucam ... Kararsızım..Sp yetmez Filan Dicekseniz Demeyin 67 lwldeyim 190k sp var skilller max ken 80e kassam yeter ama 90 a kassam yeteceğini sanmıyorum..1h sword kullanınca defansım 200 artıyor.. Robe giyoyorum.--2h takarsam Armor giymem şart olurmu. Vs. VS. Vs..
Teşekkürler En kısa zamanda yorumlarınızı beklioyurm..........................
2h takarsan light armora dönmende fayda var.

Ben şuan sp kasıyorum ve 1h warior/cleric kasmak istiyorum.Size sorum ileriye donuk ne gibi sıkıntılar yaşarım kasma konusunda ne gibi sıkıntılar yaşarım.Solo Rahat takılabilirmiyim.Vb. +ları ve eksilerini yazarmısınız.Kıyafet tercihim ne olmalıdır ? Siz ne tavsiye edersiniz ? yardımcı olursanız sevinirim :)

Yukarı Alt