avrupa carlar hakkında pek fazla bılgıye sahıp degılım buyuzden yardımlarınızı beklıyorum
one handed warrior acmayı dusunuyorum ama hala karar veremedım
ben avrupanın en sağlan str karakterı neyse onu yapılandırmayı ıstıyorum
sımdılık one handed warriordıye bılıyorum 24 lvl bır carımvar 25k sp kastım
hedefim 250 k veya 300 k kasmak ondan sonra sikillerini yapılan dıracagım
one handed warriora yan sıkıl olarak ne açayım ne tavsıye edersınız clerık acmak ıstıyorum
ama car str oldugu ıcın clerık ınt koken bı car Warlock da aynen oyle bunların benım ıcın hangısının daha cok faydası olur ya buradakı konuları okudum kafam daha cok karıstı su ısten anlayan bırı bı yardım etsın :D
one handed warrior + ( clerik mi one warlock mu )

Windy

TWO-HANDED + ONE-HANDED + WARLOCK Biraz sp farmla güzel bir çar olur! Şuan kasıyorum One-Handed la kasılıyorum ama sos sword moon kalkan oldugu için benım planım 2h kasılmak 1h+warlock Pvp ler çok sağlam oluo onuda savaşlarda pvp lerde kullanmak!
bu tarz bir soruya bu cevap gelmiş. ne kadar yararlı olur bilemem ama işine yarar sanırım (:

1H + warlock genelde onerılen bu olmus
ama warlock'un negıbı bır faydası var yan sıkıl olarak acılmasında onu pek bılmıyorum anlatabılecek bır arkadas varmı

Warlock açmanı kesinlikle öneriyorum PVPDe çok daha güçlü olursun uyutma skilleri ile ve adamın fiziksel gücünü düşürerek adamı çok zayıflatırsın ve sonrası kolay ztn gir kombolarınla adam ciklet gibi yerde:D

Yukarı Alt