1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Önce Beşiktaş sonra Real Madrid

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Quaresma'nın yokluğunda Beşiktaş'ın yarınki derbide en büyük kozu olan Guti, “Önce Galatasaray'ı yenmemizi istiyorum, ardından da Real Madrid'in El Clasico'da Barça'yı devirmesini” diye konuştu.
    Galatasaray ile ligde yarın oynanacak kritik maçta Beşiktaş’ın en güvendiği isimlerin başında gelen Guti Hernandez dev karşılaşma öncesi çok iddialı konuştu. Ricardo Quaresma’nın yokluğunda gerek tecrübesi gerekse tekniğiyle Siyah-Beyazlılar’ın kozu olan İspanyol süperstar, Ali Sami Yen’e kazanmak için çıkacaklarını söyledi. Kariyerinde birçok Real Madrid-Barcelona maçına da çıkan 34 yaşındaki yıldız, El Clasico’ya da değindi. Guti’nin yakın çevresine, “Galatasaray ile çok kritik bir karşılaşmaya çıkacağız. Ligde kötü günler yaşıyoruz. Ancak son haftalarda üzdüğümüz taraftarımızı derbiyi kazanarak, sevindirmek istiyoruz. Zor bir maç olacak ama 3 puandan başka çaremiz yok. Önce biz kazanalım. Pazartesi günü de El Clasico’yu televizyondan seyredeceğim ve tabiki Real Madrid’in Barcelona’yı Nou Camp’ta da olsa yeneceğine inanıyorum” dediği öğrenildi.
    ‘Hakem, Guti’yi korusun’
    Bu arada Beşiktaş Yönetimi dev derbide hakemin, Guti’yi koruma altına almasını istiyor. Yönetici Cengiz Zülfikaroğlu, “Galatasaray orta sahası çok faul yapan isimlerden kurulu. Hakemin bu konuda çok dikkatli olması ve Guti’yi koruması gerekiyor. Aynı şekilde iki takıma da adil olması lazım. Cüneyt Çakır uluslararası arenada Türk hakemliğinin gururu olmuş durumda. Maç sonu hakemi konuşmak istemiyoruz” ifadesini kullandı.

2. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    ‘Hakem, Guti’yi korusun’ çok güldüm ona bir koruma lazım gerçekten yoksa ayakta duramıyor. :lol:

3. DemonBoy

DemonBoy Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cana oynarsa bacak gider :P

4. Adith

Adith Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ulen bu maça alt oynayayım diye gittim eskiden iy1 yapınca alt oluyordu öyle yaptım güme gitti ya.İlk yarı 1 vermis oldum gsye. makara:

5. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cana gelirse mala gelir :twisted:

6. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: