arkadaşlar bu onbux,iibux,vcbux falan filan dan para kazanan varmı? ben başlayalı 1 ay oldu boşuna tıklamayalm böyle birşey yoksa ilgili arkadaşlar cevap yazabilirlerse cok sevinirim şimdiden sağolun

sende yapıyormusun onbux netice alabildin mi yada hesabına para aktaran bir arkadaş burdan para aktarma bilgilerini paypaldan falan gösterebilirmi gözle görmeyince beynim inanmıyorda :think:

qwerty686 demiş ki:
sende yapıyormusun onbux netice alabildin mi yada hesabına para aktaran bir arkadaş burdan para aktarma bilgilerini paypaldan falan gösterebilirmi gözle görmeyince beynim inanmıyorda :think:
Kazanıcağın miktar çok büyük olmaz 2$ 5$ belki . Çünkü kiraladığınız üyeler genelde bot oluyor 2-3 reklam maksimum tıklıyorlar. Şuan 10 Üyem var günde 20 tıklamayı geçmiyor . Premium üye olmaya zorluyorlar anlıyacağın. :)

anladım bendede 10 işci var dediğin gibi 20 tık yapıyorlar ama merak ettiğim gercekten para hesabına geliyormu bu görsel olarak kanıtlayabilirmisin

bu arada caffeine gurubundan üye oldum bende iibux vcbux a tılamaya devam ediyorum ama gercek olmadığını anladığımda bırakıcam ama ilşallah gercekten yatırıyorlardır parayı :think:

onbux ve vcbux para vermediği için kapanmış herkesin haberi olsun başka önerebileceğiniz reklam tıklayarak para kazanılan site varmı

Yukarı Alt