1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ön Yargımı <Gerçekmi

1. TheCombo

TheCombo Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdaşlar ne zmn extraloob desem sen delimisn en çok keyloger koyulan sıte o dıyorlar
    Acaba çamurmu atıyorlar cidilermi bende geçen gün soyuldum ama cafede girdiğimden diye düşünüyorum
    Acaba doğrumu söylüyor bu millet 1de her gün 1 kişi hacklendim soyuldum diye mesaj atıyor
    hayır bana kızmayında herkes dedine göre bir bildikleri vardır diyorum
    sizce çamurmu > hakketende trojenlımı
    Ayrıca geçen gün silkmindi indirdim Elagzlee'nin trojenli cıktı sabit konu bide bilmiyorum artık

2. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    2 Senedir bu sitedeyim nedense charıma birsey olmadı aklınızdan bu gibi düsünceleri silin.

3. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bilgisayarında anti-virüs programı olmayıp,700m parayla bu siteden birçok program indiren,burayı bana öneren bir abim var.O hala taş gibi.İndirdiğiniz şeylere bakın.Biri sizin bişeyinizide çalar pc'ye torjan yollarsa günahı boynuna.Pc çökünce size bişey olmuyo teknolojik ıvır zıvırlar....

4. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    site aç bende ID açayım, nede olsa beleş. Yiyiorsa o kişiler 0x33 ID leri ile girip aynı çamuru atsınlar...

5. BaFiRa

BaFiRa Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben Bu sitede olduğu gibi her yerde İsmi Renkli yanan Yani Admin Moderator Gibi Kullanıcıların topiclerinden program indiririm.Su ana kadar da hiç bi sorunla karsılasmadım...

6. TheCombo

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Çamur olduğunu düşünüyorum Ancak Silkminde Trojen Cıktı bi tarayın bakın sabit topiç olanda

7. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    1,5 senedir bu sitedeyim.Çarıma en ufak bir zarar gelmedi.Şans diyeyim başına gelene.Kötü şans.

8. E0N

E0N Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sizin mesajlara inanıordum charıma zarar gelmez die rumata loader kulllandı burdan indirdim ztn baska siteden bişe indirmem aasla bence çamur atma deil bunda birşeylik var yavas yavas götürüorlar birden götürürlerse anlasılıcagını cok ii biliorlar ve sıra sizede gelebilir merak etmeyin

9. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Silkmind'de her hangi bir trojan yok ! Kendim'de zamanında kullandım . Konuya dönersek bunları diyen bir arkadaşı bulup rezil ettim herkezin önünde en sonunda köşeye sıkıştı , bot veren siteden her şey beklenir dedi . Demekki bir bildiği yok sadece ağzı olduğu için konuşuyor . Bir yıldır bu sitedeyim bir kere charımı soydurtmadım . Neredeyse her program benim charım'dan bir kere geçer charım bir kere banlanmadı .

Boş konuşuyorlar hacklendim diyenler , cafem'de de extraloob programlarını kullandırttırıyorum gayet memnunlar. Bir kere t-bot köpeklerini sattı diye isyan ettiler ondada ayarlarını yapamamışlar :curtain:

10. TheCombo

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şey silkminde avast buldu ama indirdim taratmadan ötü

11. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    O zaman sizi daha güvenilir sitelere alalım.
    Bu siteye üye oldugumda charımda büyük miktarda para vardı ve yönetimdede deildim.
    Ozaman bu kadar fazla kişide yoktu neden diyorum bana birsey olmadı.

12. belgther

belgther Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Extraloob'u cekemiyorlar bunu söyleyenler.

Camur atmak kolay. Gercek su ki, buradaki hicbir yetkili virüslü paylasim yapip da uzun süre kalmamistir. Ha üyeleri kacirmak isteyen birkac gerizekali kisi ID alip virüslü paylasim koyar, modlar da aninda banler.
    Silkmind'a gelince, Silkmind'in kendisi Themida ile paketlendigi icin bazi AV programlarinin virüs uyarisi vermesi gayet normaldir. Elaziglee ile alakasi yok. Eger trojan olsaydi, cok önceden farkedilirdi.
    Isteyen burada kalir, istemeyen ceker gider. Kimseyi burada zorla tutmuyoruz. Burasi bir aile ortami. Bu ailenin bir ferdi olup olmamak sizin elinizde. Isteyen istedigi yerde istedigini zirvalayabilir. Bu kisiler Extraloob'un umrunda bile degil.

13. TheCombo

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaw şimdi beni suçlamayın bunu söylüyenler en güvendiğim abilerimden ama sizde en güvendiğim sitesiniz arada kaldım kıme guvensem diye

14. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Sence Bütün paylaşımları Virüslü olan bir site bu kadar büyüyebilir mi ?

15. E0N

E0N Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sende haklısın aynı lafları bana söylediler ben dedim extraloob'dan kullanıorum bu zamana kadar birşey olmadı dedim en sonunda oldu ve dillerinden kurtulabilene aşk olsun sürekli üzerime geliorlar bıkmıs bi durumdayım suan

16. LiFeGuaRD

LiFeGuaRD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sitede 1 yılımı doldurdum bi çok kez çarım soyuldu ama hepsi arkadaş kazığı...

17. E0N

E0N Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnmde 1 yıl dolmustur 1 gün arayla 2 char soyuldu 2 sinede bnm pc de girildi ama 1 i email koruması vardı çalamadı herkimse o ztn bnm charım deildi onu pk yapmıs 15 lvl bnmkini şifreyi değişti premiumlu pet li dressli charı cebe attı adam ne rahatdır şimdi

18. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2. yılım, charlara dokunulmadı bile...

Herşeyi ilk gördüğünüz hedef olan bu siteye aktarazsanız ... ah ah

19. Lord_Shadow

Lord_Shadow Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar sadece saçma iftira

20. XER0

XER0   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Extraloob charımı çaldı vb vb diye ortalıklara gezen adamların yüzde 99'u siteyi kötüleme amacı ile yalan söylüyor. (aile terbiyesinden uzak kişiler)

Geri kalan yüzde 1 de Indirmeyin "virüslü" diye tepindiğimiz konulara, "Arkadaşım süper program / hemen indirip deniyorum / oo hacım süper paylaşım vb vb" deyip programları indiren, Antivirüs nedir bilmeyen "Akıllı" kişilerdir.

Örnek: (Virüslü diye link silinmiş + virüslü yazılmış ama adam hala link arıyor. yok böyle birşey ya :evil: )
    viewtopic.php?f=53&t=76805
    :roll:

Bu "Yalancı-Hastalıklı" ve "Akıllı" insanların dediklerine kanan bazı arkadaşlarımız ise Extraloob'u kötülüyorlar. "Gerçekten" bilseler kötüledikleri şeyin ne olduğunu :roll: