Taylandlı bir adam, trafik kazasında ölen 10 yıllık nişanlısına gelinlik giydirip evlendi. Cenaze, Budist tapınağında kıyılan nikahtan sonra defnedildi.

TAYLAND’da bir televizyonda müdür olarak çalışan Chadil Deffy (28), nişanlısı Sarinya Kamsook ile tam evlilik hazırlıkları yaparken, 29 yaşındaki kız trafik kazasında yaşamını yitirdi. En büyük isteğinin nişanlısıyla evlenmek olduğunu belirten Deffy, dört gün sonra Kamsook’un gelinlik giydirilmiş cesediyle ülkenin kuzey doğusundaki Surin vilayetinde bir Budist tapınağında evlendi. Kamsook’un beyaz tül eldiven giydirilmiş eline nikah yüzüğünü takan Deffy, “Aşkımız çok büyüktü. Ancak olacakları değiştiremeyiz. Bugün en büyük arzumu yerine getiriyorum. Ruhlarımız sonsuza dek birleşti” dedi. Düğünün ardından gelin defnedildi.

İlk duyan herkez 'ölüsünü mü .:.:. kafayı yemişler' gibi yorumlar yaptı bugün ama detayı okuyunca adama saygı duydum :buddha:

millet diriyle evleniyor da ne oluyor;her gün kavga eden,boşanan çiftler,kocasından dayak yiyen kadınlar görüyoruz adam en iyisini yapmış bence.Hem kadın dır-dırı diye bişey de olmaz kafası rahat. :lol:

ps:haberi okumadım,tamamen başlığa göre yazıyorum. :sfff:
ps2:evlenmesek mi la summer3:

Yukarı Alt