Evet arkadaşlar malûmunuz ölünce itemlerimiz düşebiliyor.Ölünce itemimizin düşmesini engelleyemeyiz ama düşen itemin değerini azaltabiliriz.Peki hangi item neye göre düşüyor.İtemler İnventory(I)penceresinin 1. slotundaki itemine göre düşüyor.Yani 1. slotta ne var ise o düşecektir.
- Resim Silinmiş.

Yukarıdaki resimde 1. slotumda Return Scrool'larım var.Fakat ben onların düşmesini istemiyorum
- Resim Silinmiş.
Yukarıdaki resimde 1. slotuma Tablet taşıdım ve artık ölürsem kaybedeceğim şey tablet.
NOT:Arkadaşlar 1. slotunuzda görev itemi ve ya pet taşıyorsanız o item düşemeyeceği için sıra 1 sonraki slota aktarılacaktır
NOT:2. sayfanın 1. ve son slotlarındaki itemlerde düşme riski varmış(Kral01)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tamamen sallamasyon bi şey yapmışsın %100 random düşer sırayla filen düşmez ayrıcca senin dediğin gibi olsaydı giydiğin kıyafetlerin düşmemesi gerekirdi ama giydiğin kıyafetlerde düşebiliyor ve önce silah sonra head sonra diye gitmiyo rasgele düşüyot

Beijo

Bilgiliyim
itemler iventory'deki sırasına göre düşmez return scroll'larım hep 2. sayfa'da durur ama hep de onlar düşer nedense... :wink1:

CHaKaLL

Öğretiyorum
firari-firari demiş ki:
Silah düşmez bir kere xD denenmiştir istedin kadar uraş elindeki silahı düşüremessin
yanlış bilgiye sahipsin arkadaşım wizard çarımı zamanında karralarda kasar iken zehir yiyip yattığımda 64+7 staff ım düşmüştü :wink1:

firari-firari demiş ki:
Silah düşmez bir kere xD denenmiştir istedin kadar uraş elindeki silahı düşüremessin
arkadaşımın som+7 silahı düştü allahtan bi tek ben vardım silah ben aldım hemen ayrıca benimde 16 lwl da düşmüştü bi kere

Saçma bnm eziq bi charım vardı 24 Lv'ken Hyungo Ghostlarda yattım.Page 2'deki 24+3 Kalkan yere düştü...... :confused1:

yaw arkadaslar bu tur sacma sapan seylere ınamayın bu ne ya adam pk olmus gıyılı oldugu ıtem dusuyo hıcmı pk olup buna rastlamadınzı ne alaka 1. slot ya yapmayın gozunuzu sevem

arkadaşım yanlış bilgilendiriyorsun milleti ben sp farmdayım neredeyse hergün 5 dlvl yapıyorum yani hergün 5 lvl düşürüyorum çarımı yat kalk yat kalk 2 saate yakın sürüyor bu olay senin dediğin gibi 1. slottan falan başlamıyor karışık şansına nerden isterse ordan başlıyor düşmeye ayrıca elindeki silah kalkan item hepsi düşebiliyor yani bunun belli bir yöntemi yok denedim ve gözlemledim keşke senin dediğingibi olsaydı ozaman kimse değerli itemlerini kaybetmezdi !!!

Yukarı Alt