sk8er_boi demiş ki:
zekeriya beyazın kıcını piranalara yedirtir busu olum le tehtit edip sempanzelerle sevişmesini saglardım kaseditum dunya basınına yayardım ermeni eti ve yagından yapılmıs bi corba hazırlayıp cin hukumdarına içirtirim avrupadan calacagım 2 atom bombasını japonyaya atarım (ozlemişlerdir) sonrada sevgilimle sonbi gece gecirip sabahliyin ucaktan taksim meydanına parasutsuz atlayıp olurdum :mrgreen:
çok güzel fikirler valla :mrgreen: ?!!!!!!

jumper

Öğretiyorum
AllStAr demiş ki:
sk8er_boi demiş ki:
zekeriya beyazın kıcını piranalara yedirtir busu olum le tehtit edip sempanzelerle sevişmesini saglardım kaseditum dunya basınına yayardım ermeni eti ve yagından yapılmıs bi corba hazırlayıp cin hukumdarına içirtirim avrupadan calacagım 2 atom bombasını japonyaya atarım (ozlemişlerdir) sonrada sevgilimle sonbi gece gecirip sabahliyin ucaktan taksim meydanına parasutsuz atlayıp olurdum :mrgreen:
çok güzel fikirler valla :mrgreen: ?!!!!!!
bunlar neki ohooo ben korkarsınız die devamını yazmadım :mrgreen:

oncelikle kendime gizli bi mekan yapardım icine doseyebildigim kadar agır makineli silah ve kanas doserdim kanasları uzak mesafeden indirecegim mahlukatlarda kullanırdım sonra kanasları alır yuksek catılı bi binaya cıkar gelen gecene ates ederdim farketmelerine karsın her atesten sonra saklanırdım tipini begenmedigme sıkardım sonra canım sıkıldı nası olsa olcem agır makineligi biri sag biri sol ele takardım kalabalık ortama girer gozumun aldıgına ates ederdim millet kacısırken bende kacardım sonra ertesi gun bombalı eylem yapardım vs vs vb

Yukarı Alt