Jigsaw

Aileden
Çok sıkıldığımı ve yaşamak için bir sebebim olmadığını farzedelim. Ölmeden önce çok büyük ve anlamlı bir şey yapmak istiyorum. Bu bir suikast ya da kendi hayatımı riske atıp yapabileceğim herhangi bir eylem de olabilir. Eylem yasadışı olursa daha hoş olur. Eylem bittikten sonra kendimi öldüreceğim için hapis vs. gibi sorunlar olmayacak. Farz edelim ki böyle bir şey planlıyorum. Neler yapabilirim? Bir kaç eylem de olabilir hemen yakalanmazsam. Önerilerinizi bekliyorum. Öldükten sonra da yapabileceğim şeyleri söylemeyin yok Bungee-Jumping vs. Fazla da geyiğe vurmayın lütfen.

Benim aklımda çok zengin insanlara yaklaşıp küçük çocuklar açlıktan ölürken nasıl yaşayabildiğini boğazına bir bıçak vs. dayayarak sorgulamak gibi şeyler var. Sizlerin fikirlerine bakalım.

Jigsaw

Aileden
Şunu kaybedecek hiç bir şeyi olmayan ve yakalandığı saniye kendini yok edebilecek iradeye sahip bir insanın yapabilecekleri diye değiştirebiliriz de. Örneğin Hitman. Onun gibi biri olabilirim. Yalnız kim olduğuna bakmadan para için herkesi öldüren biri değil, seçilmiş hedefleri olan biri olmayı tercih ederim.

Sonuçta öyle böyle ölüceksem. Bari ölümümün dünya halkına bir faydası olsun dimi. Şu israilin merkezinde devasa bir bomba patlatarak tüm yahudi ırkının soyunu kurutmak. Savaş savaş diye yediler bitirdiler orta doğuyu.Biz de bu savaşdan nasiplenmeden bir an önce kendilerine kutsal ırk diyen insanları ortadan kaldırmak.

Jigsaw

Aileden
Λres demiş ki:
Sonuçta öyle böyle ölüceksem. Bari ölümümün dünya halkına bir faydası olsun dimi. Şu israilin merkezinde devasa bir bomba patlatarak tüm yahudi ırkının soyunu kurutmak. Savaş savaş diye yediler bitirdiler orta doğuyu.Biz de bu savaşdan nasiplenmeden bir an önce kendilerine kutsal ırk diyen insanları ortadan kaldırmak.
Bir ırkçılık karşıtı olarak uygun görmediğim bir eylem. Canlı bomba olmak da çok klişe.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ölmeden önce yapılabilecek birşeyin zevk vereceğini hiç sanmıyorum bir o kadar bunalıma girer insan illa yapılacak birşey varsa efendi gibi gitmektir, belki PH'ı bir ziyaret ederim :twisted:

öncelikle bi sniper alacak kadar param olsa ırak'a gidip zevk olsun diye amerikan askeri ve arada 3-5 ıraklı vurabilirim eğer yakalanırsam c4 yanımda olur ve boom nasıl fikir :D
juba gibi ama arada talabani barzaniyide vururum dünya 2 pislikten kurtulmuş olur :D

Millete zarar vermeye ne gerek var, oldum olası hiç sevmemişimdir bu düşünceyi... Ölececeksem farklı bir ölüm isterim, yamaş paraşütünü paraşütsüz yapmak gibi :P

İlk önce TTnet in merkezini çökeltmek sonra yurt dışına çıkıp Bill Gates i yakalayıp ona esir almal.Sonra kaçmaya başabilirsem de Blizzard ın ana merkezini basıp WoW'ı parasız yapmazlarsa orayı uçarmakla tehdit ederdim.Ordanda kaçmayı başarabilirsem ( :P :D) beyaz sarayı uçarmak isterdim.Tüm bunları yaptıktan sonra 100 yıl beni konuşurlardı...

IorıYAGAMI. Beğendiğim avatarı değildi, sadece merak ettim Hava bükücü'yü izleyip izlemediğini

RavenRiley demiş ki:
yani onemli mevzu idrar kesenin patlama durumu var.

Ps:kimin avatarını beğendin?
ps: aang=4 elementi kontrol eden son hava bükücü avatar cnbce ve nickolodyında yayınlanıo 3 kitabı var 3. kitapta mutlu son oluo anlatıımmı filmi :santa:

Sonunda ölüceksem cehenneme gitme durumu var onun için çok büyük günah işlemek zararlı olur :twisted:
Ama zaten hayatta hep kötü birisi olmuşsam sorun olmaz bu durum :twisted:
Öldüğümde arkamdan büyük adam demeleri için Bush u fln doğrardım,dünyaya zarar veren diğer yöneticileri doğrardım,soy kırım soy kırım diye başımızın etini yiyen ermenilere harbi soykırım yapardım
:?!

jumper

Öğretiyorum
zekeriya beyazın kıcını piranalara yedirtir busu olum le tehtit edip sempanzelerle sevişmesini saglardım kaseditum dunya basınına yayardım ermeni eti ve yagından yapılmıs bi corba hazırlayıp cin hukumdarına içirtirim avrupadan calacagım 2 atom bombasını japonyaya atarım (ozlemişlerdir) sonrada sevgilimle sonbi gece gecirip sabahliyin ucaktan taksim meydanına parasutsuz atlayıp olurdum :mrgreen:

Yukarı Alt