ya arkadaşlar bi ağız tadıyla maçı evimizde izleyemicekmiyiz kahve köşelerinde izlemekten bıktım maçı d smart veriormus bu kadar soygunculuk olmaz nerde trt nerde diğer kanallar milyonlarca insanın evinde d smart yok nerdeyse en azından klubün bu işe müdahale etmesi lazım nerden çıkdıysa bu d smart maçlar digitürkte veriliodu aldık üstüne üstük bi de bu cıktı
allah bildiği gibi yapsın sizi
arkadaşlar internetten canlı izleme yolunu bilen varsa lütfen söylesin allah rızası için

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haklısın illa para gözlük yapacaklarsa koy kardeşim yayını turksat1c ye oradan bir sistem kur tek maç için tıkla öde izle kampanyası başlat bu kadar zormu maç 10 lira olsun bütün türkiye tıklar izler 10 lira aman der geçer tek maça alırsın bu ücreti servet sahibide olursun işte.

doğru diyorsunda abi yine de soygunculuk bu allahtan grup maçlarını star vericek eğer onuda alsalardı ne kadar koyu fb li olursam olayım bir maçını bile izlemezdim 2 3 maç için kim kime kazık atarsa bırak onuda ntv spro alsın herkes rahat rahat izlesin
ayrıca d smart maçı sanki cenaze varmış gibi anlatıor geçen ne güzeldi ntv sporda rıdvan dilmenle güntekin onay ne güzel anlatıordu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fenerbahçe - partizan maçı telsim 66 ytl maça gideceğim bende paraya kıyabilirsem :P

Ya bırak hocam 2-0 oldu asabim bozuldu geldiler bana :evil:

Lan o kadar parayı babam mı alıyo Partizan kim,beni koysan ölene kadar oynarım.

Dsmart konusunda haklısınız.Digitürkmü...dsmart mi ne yapcaz?

Yukarı Alt