BrendiBelle demiş ki:
Benim şu cümleyi gördükten sonra ''Tamam sadece ne fark olduğunu söyleyin yeter'' kafam gerçekten atar.Ben bunu bir emir cümlesi olarka algılarım ki eminim çoğu kişide bunu böyle algılar.
Teşekkür ederim uzun uzun yazıp açıklamışsın ama konuyu açan birinin ''Abi beni deli etmek için mi varsınız? Sizden istediğim sadece arasındaki farkı söylemeniz ama şimdiye kadar adam gibi cevap veren çıkmadı.'' diye bir çıkış yapması gerçekten hiç hoş değil.Ben normal bi user olsam ve bu konuda bilgim olsa gelip yinede bu arkadaşa yardımcı olmam.Eğer ona yardımcı olunmasını istiyorsa önce kendine ve yazdıklarına çeki düzen vermek zorunda...
Şu caz yapmak cümlesine gelince 4yıldır bu sitede bu cümle kullanılır ve bu zamana kadar bu argo sana yakıştıramadım diye çıkış yapan tek kişisin.kimse bu cümleye bu gözle bakmaz o yüzden bunu sen sırf yazmak için yazmışsın...
Daha fazla uzatmaya gerek yok iyi forumlar :muck:
Bu sözün beni gerçekten kırdı. Ben fikirlerimi paylaştığım bir kişi olarak görmüştüm seni. Bu söylediğin cümle beni gerçekten anlamaya çalışmadığın belli benim yazdıklarımı [Beni karşı tarafta görüp yaptığın bir yorumdur.]

Bilmiyorsanda öğren bilmemek ayıp değildir .

Caz yapma ! ARGODUR.

Adith çok teşekkür ederim burada bağırıp çağırmıyoruz amacım foruma rahatsızlık vermek değil bir insan olarak düşüncemi belirtmekti.

[/color]

@F.B.I
Sana söylemedim o lafı kardesim,orda adam düzgün bir sekilde yardım istemek varken nedendir bilinmez ağır bir üslupla yardım istemiş.Ben ona bağrınmaya gerek yok dedim yanlış anlama. :kalp:

Yok cnm yanlış anlama söz konusu değil , olamaz .

İyi forumlar ...

:beer:

F.B.I demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Benim şu cümleyi gördükten sonra ''Tamam sadece ne fark olduğunu söyleyin yeter'' kafam gerçekten atar.Ben bunu bir emir cümlesi olarka algılarım ki eminim çoğu kişide bunu böyle algılar.
Teşekkür ederim uzun uzun yazıp açıklamışsın ama konuyu açan birinin ''Abi beni deli etmek için mi varsınız? Sizden istediğim sadece arasındaki farkı söylemeniz ama şimdiye kadar adam gibi cevap veren çıkmadı.'' diye bir çıkış yapması gerçekten hiç hoş değil.Ben normal bi user olsam ve bu konuda bilgim olsa gelip yinede bu arkadaşa yardımcı olmam.Eğer ona yardımcı olunmasını istiyorsa önce kendine ve yazdıklarına çeki düzen vermek zorunda...
Şu caz yapmak cümlesine gelince 4yıldır bu sitede bu cümle kullanılır ve bu zamana kadar bu argo sana yakıştıramadım diye çıkış yapan tek kişisin.kimse bu cümleye bu gözle bakmaz o yüzden bunu sen sırf yazmak için yazmışsın...
Daha fazla uzatmaya gerek yok iyi forumlar :muck:
Bu sözün beni gerçekten kırdı. Ben fikirlerimi paylaştığım bir kişi olarak görmüştüm seni. Bu söylediğin cümle beni gerçekten anlamaya çalışmadığın belli benim yazdıklarımı [Beni karşı tarafta görüp yaptığın bir yorumdur.]

Bilmiyorsanda öğren bilmemek ayıp değildir .

Caz yapma ! ARGODUR.

Adith çok teşekkür ederim burada bağırıp çağırmıyoruz amacım foruma rahatsızlık vermek değil bir insan olarak düşüncemi belirtmekti.

[/color]
Biz gün içinde neler duyuyoruz nelerde kırılmıyoruzda sen benim o sözüme mi kırıldın ? Ben senin yazdıklarını anlamaya çalışıyorum ama sen hala bazı ufak ayrıntılarla konuyu uzattığın için ortam ister istemez sertleşiyor.. Bu caz yapma cümlesi otoriteler tarafından argo kabul edilmediği sürece ben bu cümleyi argo olarak görmeyeceğim sen ne dersen de... Konu baya uzadı ne yazarsan yaz ben bundan sonra cvp vermeyeceğim.İyi forumlar dilerim :beer:

old eski eski olmasına karşı daha fazla olabileceği kanaatını getiren insanlar new'e başlar yani sonradan gelen servere bu sefer 2 serverde fullenir :P

Takımı
Galatasaray
valla ikisinin farkları birinin yeni diğerinin eski server olması ama ayrılmaz bir özellikleri var LAG !

Yukarı Alt