Beyler 1 yıldır sjsro oynamıyorum ve tekrar başlamaya karar verdim fakat iki server olduğunu gördüm.Sjsro old ve new olayı nedir? Ne farkı vardır açıklayabilir misiniz? Bir de media.pklar bunu etkiler mi?

Abi beni deli etmek için mi varsınız? Sizden istediğim sadece arasındaki farkı söylemeniz ama şimdiye kadar adam gibi cevap veren çıkmadı.

CaptainAizen

Öğreniyorum
extraloobun hizmet kalitesi sadece parası olan için çalışmaya başladı forumlara bakan yok bir soru soruyorum içinde sp kastırıcam ne kadar falan gibi şeyler kullanınca 5 dakika içinde cevap geliyor 2 haftadır sjsro üyelik isteklerine birisi bakabilir mi diyorum kimseden ses çıkmıyor bravo extraloob hizmet anlayışın çok değişmiş ayrıca adam bir soru sormuş biri diyor biri eski diğeri yeni o kadarını biliyor heralde düzgün cevap istemiş sadece eleştiriye nasıl bu kadar kapalı oluyosunuz anlamak zor.Her mesajında soru sordum cevap diyor başka bir makara çıkıyor altından haliyle kızar üye.

Ya arkadaşım bilmiyoruz bilen birisini mi yaratalım bilsek niye söylemeyelim ben şimdi sana oynamadığın bi oyun hakkında soru sorsam cevaplayabilecek misin?

CaptainAizen

Öğreniyorum
adam doğru düzgün cevap istemiş bilmiyorsanız yanıt vermessiniz ama sürekli şakalarla cevap geliyor arada ki farkı göremiyormusunuz ?

oLd Server New Server Aralarında Bİr Fark YOK Anlamıyomusun Sadece Ayrı İki Serverla Ben Eski New Oyuncusuyum Ama Artık oLdda oynuyorum 92 Lw Çar Yaptım :d

BrendiBelle demiş ki:
Önce adam gibi soru sormasını öğrenceksin... Burda kimse senin uşağın değil.Konu hakkında bilgisi olan varsa zaten cevap verir...
@CaptainAizen
Eğer bir şikayetin varsa gel benle muhattap ol! Böyle etrafta caz yapma!
İsteğim bu sorunun büyümesi değil ama sizin tutumunuz da yanlış o size bir uşak tabiriyle yaklaşmadı böyle davranmasının sebebi dalga geçmeleridir. Yani insan bir ayna gibi dir. Karşıdan ne görürse onu yansıtır bir forum yetkilisi olarak size ''caz yapma!'' gibi kelimeleri yakıştıramadım. Şimdi böyle bir sorun çıkar ben konuşmayı senden mi öğrenicem tabikide hayır. Lütfen daha geniş düşünelim forum kalitesini düşürmeyelim. :coffee:

Saygılarımla , :kalp:

F.B.I demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Önce adam gibi soru sormasını öğrenceksin... Burda kimse senin uşağın değil.Konu hakkında bilgisi olan varsa zaten cevap verir...
@CaptainAizen
Eğer bir şikayetin varsa gel benle muhattap ol! Böyle etrafta caz yapma!
İsteğim bu sorunun büyümesi değil ama sizin tutumunuz da yanlış o size bir uşak tabiriyle yaklaşmadı böyle davranmasının sebebi dalga geçmeleridir. Yani insan bir ayna gibi dir. Karşıdan ne görürse onu yansıtır bir forum yetkilisi olarak size ''caz yapma!'' gibi kelimeleri yakıştıramadım. Şimdi böyle bir sorun çıkar ben konuşmayı senden mi öğrenicem tabikide hayır. Lütfen daha geniş düşünelim forum kalitesini düşürmeyelim. :coffee:

Saygılarımla , :kalp:
inş msjları tek tek okuyup böyle bir yorum yapmışsındır çünkü ben msjların hepsini okuduğunu hiç zannetmiyorum böyle bi yorum yaptıktan sonra.. İnsanın nası baktığı önemli yazılanlara sen birilerini savunma amacıyla okursan adamın yazdıklarını o şekildede kafanda düşünceler oluşur.. Caz yapma cümleside yakıştırılamayacak bir cümle değildir belki sorsam anlamını bilmezsin ama yakıştıramıyorsun tebrik ediyorum seni.Önce bu cümleyi bana yakıştıramayacağına gidip savunduğun kişinin cümlelerine bak sonra gel yanıma :wink1:

Saygılarımla :kalp:

Merak etme bütün yazılanları okudum Normal bir soruyken yapılan espiriler karşısında tutum değişmiş. Arkadaşımız normal bir soru sormuş ama cvp veren kişinin cevabı yani -karşısındakinin sorusu çokta önemlimi, sallamıyorum bile seni takanmı var gibi bir yanıt [Benki böyledir belki değildir ama tanımadığımız kişiye sakada olsa bu yapılmasını uygun görmüyorum. ] . Old ve New arasındaki fark demiş ve // cevap biri eski biri yeni // yani bunu söylemeye gerek varmı ? yani artık küçük yaştaki çocuklar bile bunu biliyor. Foruma deneyimli kişiler alıyorsunuz heralde cidden biri eski biri yeni gibi bir cevabı ciddi anlamda vermemiş ve bunu diğer konusundada belirtmiştir. Bende forumda yetkili kişilerin deneyimlerine göre bunu serverda lag farkımı girişte hızlı farkımı yoksa daha değişik şeylermi gibi algılaması gerekir. Ve cevabı bilmiyorsada konuyu takip edebilir veya bilen yokmu bende merak ettim de olabilirdi. Benim düşüncem heryerdede şaka olmaz. Olsa bile bazı arkdaşlar şakalardan pek anlamaz doğası gereği yani bunun da üstüne pek gidilmesi gerekmez. Sakin bir şekilde uyarılır konu kapanır.

1.. Caz yapmak !bunun anlamını biliyorum argo kaçan bir kelimedir ve forum yetkilisi olarak yine söylüyorum YAKIŞTIRAMADIM size. Bilmesem 1. bu konuyu es geçerim . 2. Başka bir konuda bir cümleyi bilemezsem tabikide sorarım ben bir insanım ve öğrenmeliyim herşeyi bilemem değilmi ?

2.. İnsanın doğası gereği zor da veya sinirlendiğinde bundan kurtulma yolu ya başkasına iftira veya dalaşmaktır . İftira attınız demiyorum ve savunduğum kişi falan yok düşüncelerimi dile getiriyorum.

!> Beyler 1 yıldır sjsro oynamıyorum ve tekrar başlamaya karar verdim fakat iki server olduğunu gördüm.Sjsro old ve new olayı nedir? Ne farkı vardır açıklayabilir misiniz? Bir de media.pklar bunu etkiler mi? ben bunda bişey göremiyorum.

dalga sonucu.

!> O kadar ingilizcemiz var Allah'a şükür.Benim sorduğum arasında ne fark var? Kelime anlamı farkını sormuyorum. ben bunda bişey göremiyorum.

arkadaş şaka yaptığını belirtiyor ve karşılık

!> Tamam sadece ne fark olduğunu söyleyin yeter [söylemenin yeterli olacağı anlamın da ]
ben bunda bişey göremiyorum.

bir üyede aralarında ki dialoğa yorum yapmış
ve...
!> Abi beni deli etmek için mi varsınız? Sizden istediğim sadece arasındaki farkı söylemeniz ama şimdiye kadar adam gibi cevap veren çıkmadı.

Buradaki tabir hoş değil ama soru emirle başlamıyor. Arkdaşın yaptığıda hoş değil bu forumdaki kişilerin ondan soğumasını bir daha ki konularda cevap veren kişilerin az oluşu ve olmayışı anlamına gelir. [Bu konuya bir managerin karışması ve yönetimdeki bazı kişilerede bu lafın gitmesi halilen bir saf oluşturup yönetimden bundan sonra bir cevap gelmeside çok zor olacağına inanıyorum. ]

Ne seni tanırım ne onu sadece düşüncelerim böyle

Saygılarımla , :kalp: :muck:

Benim şu cümleyi gördükten sonra ''Tamam sadece ne fark olduğunu söyleyin yeter'' kafam gerçekten atar.Ben bunu bir emir cümlesi olarka algılarım ki eminim çoğu kişide bunu böyle algılar.
Teşekkür ederim uzun uzun yazıp açıklamışsın ama konuyu açan birinin ''Abi beni deli etmek için mi varsınız? Sizden istediğim sadece arasındaki farkı söylemeniz ama şimdiye kadar adam gibi cevap veren çıkmadı.'' diye bir çıkış yapması gerçekten hiç hoş değil.Ben normal bi user olsam ve bu konuda bilgim olsa gelip yinede bu arkadaşa yardımcı olmam.Eğer ona yardımcı olunmasını istiyorsa önce kendine ve yazdıklarına çeki düzen vermek zorunda...
Şu caz yapmak cümlesine gelince 4yıldır bu sitede bu cümle kullanılır ve bu zamana kadar bu argo sana yakıştıramadım diye çıkış yapan tek kişisin.kimse bu cümleye bu gözle bakmaz o yüzden bunu sen sırf yazmak için yazmışsın...
Daha fazla uzatmaya gerek yok iyi forumlar :muck:

@F.B.I
mC_hAcKeR_111 demiş ki:
Tamam sadece ne fark olduğunu söyleyin yeter!
Ben bunu bir emir cümlesi olarak algıladım örneğin.
Şöyle söyleyebilirdi;
Aralarındaki farkı söyleyebilirmisiniz.?
mC_hAcKeR_111 demiş ki:
Abi beni deli etmek için mi varsınız? Sizden istediğim sadece arasındaki farkı söylemeniz ama şimdiye kadar adam gibi cevap veren çıkmadı.
Burda zaten arkadaşımız iyice kendini bilmez bir halde sinirli bir üslupla konuşmuş.
Bu konuşmadan sonra yardım edicek olanlar bile vazgeçicektir,zati bilen adam gelmiş yardım etmiş.Bu kadar bağırıp çağırmanın bi manası yok. :muck:

Yukarı Alt