Ben Exl müşterisiyim ve müşteri herzaman haklıdır bu yüzden OS olmak istemiyorum.Teşekkürler :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ilker98 demiş ki:
16 mayıs 2007 hala 500 post yok baya pasif bi adamım ama her honuyada girip okumadan güsel ,iyi iş bro, tebrikler ,+1 rap demeninde anlamı yok...Bişeyleri sorulcaksa soruyoz,bildiğimiz bişe warsa anlatıyoruz...şimdi 500 pos dedidin millety gene başlıcak hayırlı olsun iyi iş bro felan diye :)
Kusura bakma özel bir title veriyoruz burada diğer userlardan ayırıyoruz ayrıcalıklar tanıyoruz bırakta bazı kriterler olsun. Bana kalsa 1000 posttu OldSchool üyesi olmak için gereken sınır ama 500 olması istenildi.

Wax Whine demiş ki:
ilker98 demiş ki:
16 mayıs 2007 hala 500 post yok baya pasif bi adamım ama her honuyada girip okumadan güsel ,iyi iş bro, tebrikler ,+1 rap demeninde anlamı yok...Bişeyleri sorulcaksa soruyoz,bildiğimiz bişe warsa anlatıyoruz...şimdi 500 pos dedidin millety gene başlıcak hayırlı olsun iyi iş bro felan diye :)
Kusura bakma özel bir title veriyoruz burada diğer userlardan ayırıyoruz ayrıcalıklar tanıyoruz bırakta bazı kriterler olsun. Bana kalsa 1000 posttu OldSchool üyesi olmak için gereken sınır ama 500 olması istenildi.
Mesele post sayısı değil ve bnm orda yazcak old school yazısı da değil.. istersen bi günde yapım 1000 msj öenmli olan msj dağılımı bence

denizden çıktım geldim ve old school olmuşum, emeği geçen herkese teşekkürler... :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kriterler belli fazla zorlamayın baktınız uyuyorsunuz talep edebilirsiniz 8)

Yukarı Alt