Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımla sbot almaya karar verdik ve yeni bot hesaplarının kapalı olması nedeniyle eski bir hesap arıyoduk satışta olan fakat okuduğum bir mesaj aklımı karıştırdı.WTB Sbot 20 ytl adlı konuda

Onitsuka demiş ki:
Bende old customer var sana satabilirim ama hiç credi yuklenmemiş.

150 silke satabilirim sana :wink1:
Onitsuka arkadaşımızın bir mesajı var bu şekilde benim aklımı karıştırdı.Benim düşündüğüme göre old customer hesaplar en azından bir kere botun yüklenmiş olduğu hesaplar.Yoksa ben mi yanılıyorum?Yani ben şu an elimde olan hesabıma (fakat bir kere bile bot alınmadı) bot satın alabiliyor muyum?

Şimdiden teşekkürler iyi geceler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kredi yüklenmemiş ama satış açık olabilir görmek lazım hesabı !

Ona credi yukleyip kullanabiliyorsun ama ben en baştan söyleyeyim dedim yuklenmemiş diye :thumbsup:

extraloob demiş ki:
kredi yüklenmemiş ama satış açık olabilir görmek lazım hesabı !
Okan acaba hesabı versem alınıp alınmadığına bakabilir misin veya bana nerden anlayabileceğimi anlatabilir misin? Teşekkür ederim şimdiden

daha önceden kredi yüklenmemiş accountlar şuanda satın alamıyor bende var eski bir üyelik ama daha önceden yükleme yapmadığım için şuanda o accounta bot alamıyorum .....

anibus demiş ki:
daha önceden kredi yüklenmemiş accountlar şuanda satın alamıyor bende var eski bir üyelik ama daha önceden yükleme yapmadığım için şuanda o accounta bot alamıyorum .....
O zaman bende alamıyorum çok teşekkür ediyorum hepinize iyi günler.

Yukarı Alt