Byler bn Karlione nin Sahibi Sparta serverinde char soyulmuştu sonra chara girmeye çalıştım 2 gun sonra felan girmiyo pc hack lenmiş trojan yemiş ve char gitmiş sonra oyuna diğer charımla login oldum ve charım oyundaydı s.a derken o da charın calıntı olduğundan haberdar deil konuştuk baya bi anlatsam çok uzun olur vs. istedim charımı o da chara plus felan almış sadece onun aldığı silk lerin karşılığını verdim sonra araştırdım bu kişiyi baya bi öğrendim tanıdım saolsun bu sitede uye bir abi çok saolsun charımı geri verdi adı Pol sadece bu bana da öle dedi :D ama çok saolsun charımı özlemiştim iyi oyunlar

Kardeşim öncelikle konuyu buraya kadar taşıdığın için ben teşekkür ederim. Gerçekten duygulandırdın beni. Diğer yandan bizim haramla hiçbir işimiz olmaz. Siteye d.mod olacaktım bi charım olsun istedim Polgara'dan sonra. Arkadaşım çok ucuza önerince aldım. Diyeceksin ki arkadaşının yaptığı işmi? Haklısın ama bizim charlarımız 80ff 90ff 90ff 3 kez çalındı. O da yeter diye böyle dalmış aralarına. Oyunun tadı kalmadı gameguard gittikten sonra. Siz siz olun pc nin uzaktan yardım'ı nı kapatın. İndireceğiniz programları MUTLAKA taratın. Tanımadığınız kişilerle msn iletişiminizde program , resim vs göndermelerini kabul etmeyin. En önemlisiyse : Kimseye kendinizden daha çok güvenmeyin.
İyi oyunlar herkese.
Ps: Silk'i yüklememiş olsaydım o parayı da almazdım senden ...
Hayrını gör charının. :muck: :muck: :muck:

Uzun Aradır Siteye giremiorum :S nedenlerden dolayı şuan char gayet iyi gidiyo FF olacak sadece :D ama gerçekten uzaktan yardım olayını ve virus taram pro larını yukleyin ama sakın guven vermeyen şeyleri abuk sabuk pro ları (neymiş lag onleyici bunun bi pro su mu olabilirki TTnet + oyundaki yoğunluk bu tamamen + oyuna gelen yenilikler den kaynaklanır.)
Bol itemler herkese hayırlı gunler

Yukarı Alt