Arkadaşlar ben xNuKeRKaaNx Diğer üyeliğim nedensiz birşekilde banlandı ama ben yinede kimseye sövmedim siteyi sevdiğim içinde bu sitede başka bi üyelikle devam ettim Bu sitede olan ve banlanan birisi extraloob(admine küfürler ettiği halde banı açıldı) ama ben böyle birşey yapmadım zarzor 500 post yaptım.biliyorum bu konuyu açtığım için yine banlanıcam eğer banlanırsam birdahada bu foruma girmicem benim tek istediğim neden banlandığımı öğrenmek..

Banlanırsam şimdiden herkese bye..

kimse durduk yere banlanmaz illaki bir hatan olmuştur ayrıca kimse kimseye hesap vermek zorunda değil

Arcadia demiş ki:
kimse durduk yere banlanmaz illaki bir hatan olmuştur ayrıca kimse kimseye hesap vermek zorunda değil
tek dediğiniz kimse kimseye hesap vermek zorunda değildir
ben birisini şikayet ettim reklam yapan birisini o kişi extraloob admini hakkında ileri geri konuşuyordu adam banlanmadı ama banlanan ben oldum..

Arcadia demiş ki:
nerden biliuorsun banlanmadığını ?
adamı bu sitede dolaşırken gördüm
ve sonradan ban yetkisi olan bi arkadaşıma adamın yaptığı reklamı gönderdim banlattım

yetkililerden biriydi bu arkadaş.

Sen burada olmaktan mutluysan daha neden bazı şeyleri öğrenmek ihtiyacı hissediyorsun kendinde?
Diğer üyelik yada bu üyelik farkeden şey nedir?
Kendini bu üyelikle ifade edemiyor musun?
Yönetim uygun görürse açıklama yapar uygun görmezse açıklama gereği duymaz.
Açıklamıyorsak da siz ne kadar öğrenmek isterseniz isteyin öğrenemezsiniz.
Bu bukadar basittir...

volkan.ka demiş ki:
Sen burada olmaktan mutluysan daha neden bazı şeyleri öğrenmek ihtiyacı hissediyorsun kendinde?
Diğer üyelik yada bu üyelik farkeden şey nedir?
Kendini bu üyelikle ifade edemiyor musun?
Yönetim uygun görürse açıklama yapar uygun görmezse açıklama gereği duymaz.
Açıklamıyorsak da siz ne kadar öğrenmek isterseniz isteyin öğrenemezsiniz.
Bu bukadar basittir...
sende durup dururken banlansan sende öğrenmek istersin..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
illaki birisi bir sebepten dolayı banlamıştır, şikayet edildiyseniz banlanırsınız ^^

benim şikayet ettiğim adam banlanmadı ben banlandım kimse beni şikayet etmemiştir siteye eskiden nerdeyse hiç takılmazdım sonradan takılmaya başladımm..

şikayet ettiğim kişi AnT_NukeR di ama o kişiyi değil beni xNuKeRKaaNx i banladılar..

Yukarı Alt