A

Anonymous

Guest
BaTTeRST demiş ki:
uydurma gibime geldi :?!!
Emin ol uydurma değil ben ....... Anadolu lisesine (ismini vermek istemiyorum ) gidiyorum neler neler yazıyolar mesela sigara odası flan koyulsun yazmışlar müdür kürsüye çıkıp hangi hayv...n yazdı bunu diye bağırdı :lol:

Jigsaw

Aileden
Öğrencilik hayatım boyunca sinirimi bozan istediğim zaman okuldan çıkıp gidememdi. Kapıda görevliler, dikenli teller. Sonuçta lise zorunlu değil. Özgürlüğümün kısıtlanması ve kendimi hapishanede gibi hissetmem hep beni rahatsız etti 5 sene. Çok şükür kurtuldum. İstek kutumuz olsaydı istediğim zaman elimi kolumu sallayarak çıkabilmeyi isterdim.

Jigsaw demiş ki:
Öğrencilik hayatım boyunca sinirimi bozan istediğim zaman okuldan çıkıp gidememdi. Kapıda görevliler, dikenli teller. Sonuçta lise zorunlu değil. Özgürlüğümün kısıtlanması ve kendimi hapishanede gibi hissetmem hep beni rahatsız etti 5 sene. Çok şükür kurtuldum. İstek kutumuz olsaydı istediğim zaman elimi kolumu sallayarak çıkabilmeyi isterdim.
nası 5 sene bi yıl sınıftamı kaldın?

bizim okulda biri bütün öğretmenler atılsın 25- rus bayan öğretmenler tansın yazmıstı :mrgreen: :mrgreen:

Herkez istediği elbiseyi giysin,
Diğeride tangayla gezmek serbest olsun. :wink1: :P

Yeni bir istek müdür mikrofon dan okudu.

Herkez istediğin zaman okula gitsin gelsin. İsteyene istediğini yapsın serbest olalım. Ayrıca Sigara içmek serbest olsun. Müdür de bunu görünce:

Müdür: :D
- Hangi ŞEREFSİZZZ yazdı bunu diye bağırdı. :D :D :D

okula el arabasıyla gelinsin,müdür kendini kuyuya atsın,kantinde prezervatif we karı satılsın,kopya serbest olsun bizim okulda bunları istediler kopmuştum o gün

la baseball ve golf ustasıyım kapan costu valla amerikada üniverstedeki takımdaydm golfuda antalyada öyrendim

Okuldaki tuvaletler ortak olsun :twisted:
(Kızlarla erkekler aynı tuvalete girsin)
Her sınıfta kız öğrenci erkek öğrencilerden fazla olsun :twisted:

Yukarı Alt