olmasın biz boşunamı o kadar kapıdan çevirildik ense,sakal yüzünden yeni nesile her şey rahat sonra ufak bi sıkıntıya geldilermi pes ederler aynen devam...

Crisis demiş ki:
hey maykıl,konu kapansın anlamıstır metover hatasını :nod:

sivil olması güzel birsey daha rahat olunur okulda ancak söyle bir sey varki kimisi vardır zengindir hep kalite giyer,kimisi vardır fakirdir pazardan giyer..Haliyle fakir olan kisi halinden utanır ve arkadaslarından sogur.Ama okul kıyafetinde hersey aynı.Milyar dolarında olsa gömlek-kravat-ceket-okul pantolonu giyiyosun,1tl paranda olsa aynı gömlegi kravatı takıyosun...

Bu mantıkla gidersek özel okullarda kaldırılsın o zaman daral:

XER0 demiş ki:
Crisis demiş ki:
hey maykıl,konu kapansın anlamıstır metover hatasını :nod:

sivil olması güzel birsey daha rahat olunur okulda ancak söyle bir sey varki kimisi vardır zengindir hep kalite giyer,kimisi vardır fakirdir pazardan giyer..Haliyle fakir olan kisi halinden utanır ve arkadaslarından sogur.Ama okul kıyafetinde hersey aynı.Milyar dolarında olsa gömlek-kravat-ceket-okul pantolonu giyiyosun,1tl paranda olsa aynı gömlegi kravatı takıyosun...

Bu mantıkla gidersek özel okullarda kaldırılsın o zaman daral:
Özel okullara parası olan gidiyor zaten, bizim durumda zengin fakir yan yana..

Belli kurallar çerçevesinde serbest olsun diyorum. :P

Gerçi bizden geçti ama ilk okulda olmalı lisede olmamalı konusunda oy kullandım ... umarım öyle olur gelecek nesiller için

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Olmasın, olmaz.
Benim okulum kurallarda kafayı yemiş durumda. Pantalona daha geçen sene izin verildi. Siyah ayakkabı, dizaltı etek, bol pantolan, toplu saç - kısa saç, ceket, kravat-arma vs. zorunlulukları var. Okul süveter ve hırkası dışında bir şeyin giyilmesi yasak...
19 Mayıs'tan önce de tişörtlerin giyilmesi yasak hangi akla hizmetse artık...
Önce şu yasakları kaldırsınlar :popcorn:

Serbest olursa erkek öğrencilerin başarıları baltalanır.2. dönem görüyoruz bi Çorap mevzundan kaç dersten çakıyok :D

Avasin

Okul zaten bitiyo benm için sorun değil. ama bana soracak olursanız kesinlikle HAYIR. düşünsenize bi okula biri gelir türlü türlü kıyafetler ile. bir diğerininde maddi durumu elvermez adam akıllı giyecek tek bir elbisesi bile yoktur. (Gerekçesi Budur) :coffee: :coffee:

Maddi sorunu çok problem ediyorsunuz.

Serbest olsun , isteyen serbest , isteyen okul formasıyla gelsin? boyle daha mantıklı.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
jVardin demiş ki:

Serbest olsun , isteyen serbest , isteyen okul formasıyla gelsin? boyle daha mantıklı.
O zaman daha saçma olmaz mı? Sivil gelinebilirken okul üniformasıyla gelene başka tarafıyla güler millet :roll:

Olmasın.

açıklama yazdım ama gereksiz diyerek sildim... Biraz mantık sahibi kişiler,serbest kıyafetin nelere sebep olacağını bilir.Özellikle üniversite görmüş kişiler...

Wax Whine demiş ki:
jVardin demiş ki:

O zaman daha saçma olmaz mı? Sivil gelinebilirken okul üniformasıyla gelene başka tarafıyla güler millet :roll:
+1,süt muamelesi görür öyle gelen.. don kilot gelse daha az asagılanır :roll:

Serbest olmasın gruplaşma olur.Şu saç sakal olayı serbest olsa daha mantıklı ya bıktım hocam her pazartesiye kaymak gibi gitmekten.

EmmaW

aslında serbest olması kötü lakin şuan giydiğimiz kıyafetler yerine daha güzel okul formaları yapabilir daha rahat vb.

serbest olması güzel ama düşünün hergün aynı kıyafet giyilmez yarın ne giyecem diye düşünüceksin birde parası olan var olmayan var herkes güzel güzel giyinirken o kişi kendini mahçup görücek ve derslerine odaklanamıcak olmaması iyidir . cool2:

Windy

hergün aynı formayı giyiyoruz zaten? yarın başka forma giyelim demiyoruz. 3gün aynı kıyafeti giysende birşey olmaz.

çok duygusal bakıyoruz olaylara,bu yüzden çok sefer kaybediyoruzya :roll:

Yukarı Alt