Evet arkadaşlar okullar kapanmadan önce yine yaptık yapacağımızı.Olay şöyle başlıyor.Sizde çok iyi bilirsinizki Okullarda Yangın yazısı yazan ve içerisinde yangın hortumu bulunan Pano'lar vardır.Ve çoğu zaman Yangın yazısının [Y] harfi yoktur.Gel gelelim ne tesadüf bizim okuldada yoktu.Eee.. bizde boş durmadık İşte bu eseri ortaya çıkardık.
- Resim Silinmiş.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Advance

Biz de çöp tenekesindeki
"Temizlik Uygarlıktır" yazısını "Titizlik Gaylıktır" olarak değiştirdik sene başından beri öyle :mrgreen:

WeAre

Buralıyım
ne gidiyorsunuz cocukların üstüne demek ki siz hiç genç olmadınız ot gibi yaşadınız bugüne kadar

SirGLooMy demiş ki:
ne gidiyorsunuz cocukların üstüne demek ki siz hiç genç olmadınız ot gibi yaşadınız bugüne kadar
Merak etme bro ben aldırmıyorum laflara.Öyle söyliyenler senin dediğin gibi ot gibi yaşamışlar sanırım.Neyse tartışma ortamı yaratmıyalım.Benim hoşuma gitti koydum.Herkesin yorum hakkına saygı duymak lazım :muck:

saçma. gereksiz. boşu boşuna devlet malına zarar vermişsiniz.

ps: türk malı hooo, türk malı heey.. etc.

ben içeriğe komik diyemicem :)) ama dostumuz paylaşmak istemiş paylaşmış ağır eleştiriye bence lüzum yok ben biraz başlıkla ilgileniyorum. +18 değil bu içerik dostum :)) konuya bakılsın diye abartılı yazmışsın başlığı o olmamış neyse iyi forumlar.

Ezio0o demiş ki:
ben içeriğe komik diyemicem :)) ama dostumuz paylaşmak istemiş paylaşmış ağır eleştiriye bence lüzum yok ben biraz başlıkla ilgileniyorum. +18 değil bu içerik dostum :)) konuya bakılsın diye abartılı yazmışsın başlığı o olmamış neyse iyi forumlar.
Yok bakılsın diye değil.Şimdi dedim " AZGIN " Kelimesini bazı arkadaşlar +18 sanırlar sonra bide onlar laf yapar ben işimi garantiye alayım dedim.
Ps: Başlık düzeltildi :muck:

Yukarı Alt