Size Bugün Okuldan Kaçıp Gittiğim İnternetten Yazıyorum ^^ . Ben Bu Konuda Sizden Okuldan Kaçış Maceralarını Yada Okuldan Kaçtıktan Sonra Başına Gelen Maceraları Veyahut Okuldan Kaçtığınızda Ailelenizin Bunu Öğrenmesi Sonucu Neler Oldugunu Yazmanızı İstiyeceğim ... Böyle Bir Konunun Site İçin Eğlenceli Olacağını Düşündüğüm İçin Açtım .. Saygılar ^^ Extraloob <3 <3 :kalp: :kalp:

Bende okuldan kaçıyorum ama okulu boşlamamak gerekiyor okul bizi hayata hazırlayan yerdir.
PS:Burdan çıkarmamız gereken şey Okuldan kaçmamalıyız, kaçanları uyarmalıyız :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Minotoche demiş ki:
"ne edersen kendine oğlum"

her seferinde aynı söz :)

puahhahaa güzelmiş benim okul hayatım hep relaxtı peder hosee tek birşey derdi ak göt kara göt karnede gözükecek dananın kuyruğu o zaman kopacak derdi okula 40 gün gitmezdim 20 günden sonra rapor isterlerdi peder çapadan falan heyet raporları alır hallederdi ama adamın tek derdi vardı teşekkür veya takdir gelecek ehh bizde zeki adamız cart cart teşekkür veya takdir getiriyordum makara: :mrgreen:

Ne kadar kaçarsanız kaçın ilk günkü tadı veremez.O heyecan, özgürlük, korku, şaşkınlık, sevinç, suçluluk... duygusunu bi arada yaşayamazsınız
PS:Kaçın ama tadında bırakın

Avasin

Okusan hayrın kendinedir. Ne diye sana 2 saat laf anlatmaya çalışayım ki

Aradan 2 saat geçtikten sonra.

Baba sorar:

-Evladım neden okuldan kaçtı emeklerimize yazık değilmi?

Çocuk cevap verir:

-Immm aoouuuuff şşşşş ıııııııııı şeeyyyyy

"Ders boştu"

okul biticek daha 0 gün devamsızlığım var bu sene fazla yüklenmişim acil kaçmam lazım :P daral:

Uprising demiş ki:
MainMagic demiş ki:
Ne kadar kaçarsanız kaçın ilk günkü tadı veremez.O heyecan, özgürlük, korku, şaşkınlık, sevinç, suçluluk... duygusunu bi arada yaşayamazsınız
PS:Kaçın ama tadında bırakın
:thumbsup: :mrgreen:
aynen. ama ordan kacıp arkadaslarınla takılmak paha biçilemez :mrgreen: ama dersleri filan etkilerse çokda abartmamak lazım
ps:38 gün devamsızlık yapan bi ögrenciydim.uzaklastırma aldım ondan bile haberleri olmadı :coffee:

Zaten okulun yarısı maç ve antrenman ile kulüp tarafından alınan raporlarla geçtiğinden okuldan kaçmaya gerek duymuyorum. :P

Yukarı Alt