1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Okuldaki Anılarınız..

1. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    ben lise 3. sınıfta okuyorum :coffee: sınıfta bazen; kızla erkek kavga ediyor, bazen laf sokmalar bazende kız kıza ya da erkek erkeğe kavgalar oluyor, o da olmadı çıkışta hallediliyor bu tür mevzular. Sınıfta sevgili çiftler var, kimseyi tınlamadan sevişiyolar inanamazsınız :detective: hiç utanmıyolar, sordum geçen gün çocuğa ya dedim hiç çekinmiyormusun böyle ulu orta yerde..senin manita olsun ben seni o zaman göreyim demişti bana..
    bir diğer husus yoklama davası yoklamayı alan kişinin her zaman bi kaç kişiye garezi vardır, bana da var tabiki 3 kere burda demeden duymuyor sağır burda diye bağırıncada ne bağrıyon gibi tıriblere giriyor, nasıl bir düşünceye sahipse artık, geçen okulda 4 ders boştu ilk 4 ders gitmedim 5. derse geldim dedim yoklamayı aldınmı ŞİMDİ. evet seni de yok yazdım dedi, lan daha yeni derse girdk neden yok yazıyorsun dedim, bana sen nerdeydin diyor, sanane benim nerde olduğumdan söylemeyincede millet yanlış anlıyo.. sonra sen neden sınıfı saymadan yoklama alıyorsun dedim, dedi bana daha yoklama almadım ama seni yok yazdırcam dedi puufff hani almıştın gerizekalı demek geldi içimden ama çoktan gitmişti ben geldiğimi söylemiştim zaten hocaya beni yok yazmış salak hocada üzerini karalamış :mrgreen: daha yazıcak çok şeyim var..devam edicem

yorum yazın yazmayın önemli değil sadece paylaşmak istedim insanın anlatası geliyor bi zaman sonra bu topicde sizde yaşadıklarınızı yazabilirsiniz :wink1:
    yazında yani ne olucak konuşuruz maksat muhabbet ve içimizi dökmek :thumbsup: :thumbsup:

2. carwen

carwen Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bende yazayım;
    Mesleki gelişim dersindeyiz hoca geçen hafta 4 öğrenciye ödev vermiştir ve onlardan ödevlerini anlatmalarını ister bizimkiler başlar, ilk öğrenci anlatır ve hoca bunu beğenir, ikinci ise yazının ortalarında küfür söylemeye başlar *öte sokarım vs. vs. ve hoca kağıdı aldığında yarıdan sonrası full küfürdür ^^

Sonra malum ailesini çağırıp disipline verir. :D

3. CaRTMaNN

CaRTMaNN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Ders din hoca geldi sınıfa bnm fırlama arkadaş mert yanıma geçti soracıma eline bnm teli alıp bağıran bir hatunun sesini acınca (şu cin malı tel'ler okuz gibi ses çıkarır) bütün sınıf susmuş "aa aa" diye sesler çıkıyor telden hoca dedim kesin aldı teli hoca - kim o haykıran demezmi hahaha gül gül oldük sonra hoca anladı teli istedi hocam bana msj gelince bu sese ayarlamıştım telde acık kalmış felan dedik ama yemedi :p
    müdüre vermiş müdürde saçını kestir vereyim diyo, saçı bnmkinden uzun olan tonla adam var sinir oldm ya ...

4. Mojito

Mojito   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    BU olay daha dün oldu Biz lise 3 Sayısal sınıfıyız benim canım çok sıkılmıştı tenefüstü dışarı bi tebeşir atam dedim dışarı bakmamıştım orda hoca varmış tebeşir hocanın kafasına bir düştüsınıfa geldi sövdü tabi ben yoktum sonra bugun oldu bana gülerek sen yaptın deilmi şerefsiz dedi :D ben güldüm hoca da güldü :D