Sınıf ve Okul Temsilcisi Seçildim Çok Mutluyum sizlerle paylaşmak istedim okulala geleli daha 3 hafta olmuştu

Barzo

Umarım sınıfları gezerken ölçülü atmışsındır :lol:

Ps: Tebrikler ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Black Rain demiş ki:
Hayırlı olsun.

PS: Temsilcilik benim işim 8)

:thumbsup:

Ps : böyle oluşumlarda görev almak çok etkilidir, sizlere bir abi tavsiyesi 9-10a girdiğinizde banko tiyatro klubune girin hatta 6-7-8de başlayın.

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Hayırlı olsun.

Ps : böyle oluşumlarda görev almak çok etkilidir, sizlere bir abi tavsiyesi 9-10a girdiğinizde banko tiyatro klubune girin hatta 6-7-8de başlayın.
Ben 10um Babam Tiyatro klübü başkanı daha ne bekliyormuşum. :twisted: :lol:

os1

olduser
extraloob demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Hayırlı olsun.

Katılıyorum abi suan 10.sınıfın ve tiyatro klubundeyim çok zevkli ve bir okadarda yorucu geçiyor ama hem derslerinizi olumlu yönde etkiliyor hemde arkadaş ortamındaki saygınlığınız bir nevi artıyor . 8)
ps:Bazı salaklar çıkıp tiyatroneymiş anca gerizekalılar ameleler tiyatro oynar diyor ama duymamazlıkdan geliyorum :lol:

bahrey

bende aday olmuştum okul temsilciliğine ama bildirileri biraz ağır yazmışım soruşturma açıldı :D

Server
Takımı
Galatasaray
bahrey demiş ki:
bende aday olmuştum okul temsilciliğine ama bildirileri biraz ağır yazmışım soruşturma açıldı :D
bizim okul amele okul bn sınıf temsılcılıgını gectım askımı arıyordum yıllardır bu sene buldum sanırım :D

ps:Mission complate

puanlar fazla oluyor tiyatro kulübüne girince zaten tiyatro çıkartılmıyor ancak puanlar bol geliyor xD

Yukarı Alt