1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Okul Bitti Geri Döndüm--Forumda msj sayısı yükseltme yönteml

1. GriffinHeart

GriffinHeart Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. Diger bölümlerede dadanın, kazara açık kalmış bir konu bulursanız affetmeyin. "Eline sağlık", "ellerine sağlık", "beynine sağlık" "abi var ya senin üstüne tanımıyorum, "Helal olsun usta, üstad büyüksün" gibi mesajlar atın. Bunu da her başlığa atın ki takdir bekleyen Konu Acılımcısı sevinsin, garibim, o kadar uğraştı değil mi? O sevinirken sizin mesaj sayınız da yükselmiş olacak, ne güzel, alan memnun, satan memnun.

2. Birisi sual mi etmiş bir başlıkta? "aha şimdi yandık" demeyin, onun da bir yöntemi var. Soru başlıklarına girin ve şunu istisnasız hepsine yazın. "Daha önce verildi kardeşim, arama yapmadan konu açıyosunuz! forumu kirletiyorsunuz! Allah belanızı.. vermesin!"... Muhattabınızı şok edecek, forumun temizliğine çok önem veren bir şahsiyet gibi görünecek, mesaj sayınızın uçuş sırasında büyük irtifa kazanmasını sağlayacaksınız böylelikle.

3. Birisi bir döküman mı yazmış? İşimiz çok basit. Girin başlığa, "eline sağlık" veya "keşke alıntıdır yazsaydın" deyin. Bu kadar...

4. Geyik bölümünde de bir format vardır tabii. Burası aslında mesaj patlatmak için oluşturulmuştur. Her başlığa ": D", "höhöhöhöhöhö", "çok komik", "eline sağlık ya nerden buluyosunuz böyle şeyleri", "ağa sağolasın bu günde bile beni güldürdün ya, Allah da seni güldürsün", "yok bölle bi şii yaaaa!", "daha önceden açılmıştı kardeşim arama yap, adamı hasta etme!" mealinde mesajlar gönderin.

5. Haber başlıkları genelde yorum ve dolayısıyla zeka isteyen başlıklardır, aman diyim, onlardan kaçının. Veya hepsine sırasıyla "güzel çalışma" veya "daha önce verilmişti galiba" şeklinde mesaj atın ve ardınıza bile bakmadan kaçın.

6. Başlıklarda uzun uzadıya mesaj yazmayın. Ufak bir smiley herşeyi ifade ederken niye klavyenin tuşlarında parmak gezdiresiniz ki? Hem kalorilerinize yazık, hem de -daha önemlisi- mesaj sayınızı patlatabilmeniz için pek değerli olan zamanınıza... Smileylerden vazgeçmeyin.

7. İğneli başlıklara dadanın. bu yazdığınız mesajların uzun süre silinmeyeceğine dalalet eder, çünkü iğneli başlık önemlidir ve mevcudiyetini uzun müddet muhafaza ve müdafa etmekle meşgûldür.

8. Arada sırada birinin açtığı konunun içeriğini ful kopyalayın ve yeni konu olarak açın. Birileri size "daha önce verilmişti gardaşım" derse cevap verirsiniz, belki konu gözden kaçarsa mesaj sayınızı epeyce yükseltmiş olursunuz.

9. FTP başlığında konu açıp bu işi bir türlü anlayamadığınızı söyleyin. Bir daha dönüp bakmayın, zaten anlamazsınız. Veya başlığı izlemeye ve "anlamıyomki" diye mesaj yazmaya devam edin, işe yarayabilir.

10.Kavgaya girip "arkadaşlar polemik çıkabilir"vari kehanetlerde bulunun. Faydası olacak, emin olun.

11. Zeka sorusu varsa hemen atlayın. Zaten sizden önce birileri o soruyu çözmüş ve cevabı yazmıştır. Siz de ondan cevabı öğrenin ve mümkün olduğunca az kelime kullanarak yazın. "Zeka sorusu" deyip geçmeyin, bir konuda aynı cevabın 30 kere tekrarlandığına şahit oldum an itibarıyla, çileden çıktım.

12. Bir başlıkta resim varsa, resim çıksın-çıkmasın, "resim çıkmamış abi" deyin, şamatayı izleyin.

banada bi arkadaş yolladı alıntıdır....

2. dj_volki

dj_volki Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kötütmüş be

3. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagol her türlü yoruma açığız 8) :detective:

4. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Sen askeri lisede okuyodun galiba unutmadıysam ee nasıl gecti?

5. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagol kardeş ii geçti ilk sene bitti işte:D seneye devam :) sen napıyosn

6. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Ne olsun eski Ulucay CaN_KsK yeri vardı unutuldu gitti umarım ilk snede seni bezdirmemişlerdir.

7. F34RL3SS

F34RL3SS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar polemik çıkabilir.
    Ayrica resim gözükmüyor :mrgreen:

8. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok kardeş bomba gibiyim:)

9. jumper

jumper Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha once verilmişti kardesim bi arama yap yaaa bu ne forumu kirletiyonus :lol: :lol: :lol: :lol:

10. Spartan123

Spartan123 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu yıl girdim gözlerde astigmat var diye elendim xD hatta msnmde bile var senin msn senle arkadaşdıkta sen askerie yüzünden giremiyorsun. mettalica_gt di dimi ?

11. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah belanı....

şaka kardeşim çok güzelmiş bunlar deneyeceğim

12. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "daha önceden açılmıştı kardeşim arama yap, adamı hasta etme!" :mrgreen:

13. ZikywaL

ZikywaL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ÖğReNcİ
    bende bu yıl girdim dişte laterognati varmış :mrgreen: (neyse o bilmiom :mrgreen: )

14. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet askeri lise hakkında soru sorun her türlü şey mülakatta ne sorarlar napiyim gibi soruları mailto:metallica_gt@hotmail.com a gelin söleyim :D babamda subay oldugu için daha ayrıntıl bilirim

15. _BritneySpears_

_BritneySpears_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resim çıkmamış -.-

16. Black Rain

Black Rain Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Yöntemleri niye yazdın anlamadın:)

17. __enes__

__enes__ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. Diger bölümlerede dadanın, kazara açık kalmış bir konu bulursanız affetmeyin. "Eline sağlık", "ellerine sağlık", "beynine sağlık" "abi var ya senin üstüne tanımıyorum, "Helal olsun usta, üstad büyüksün" gibi mesajlar atın. Bunu da her başlığa atın ki takdir bekleyen Konu Acılımcısı sevinsin, garibim, o kadar uğraştı değil mi? O sevinirken sizin mesaj sayınız da yükselmiş olacak, ne güzel, alan memnun, satan memnun.

2. Birisi sual mi etmiş bir başlıkta? "aha şimdi yandık" demeyin, onun da bir yöntemi var. Soru başlıklarına girin ve şunu istisnasız hepsine yazın. "Daha önce verildi kardeşim, arama yapmadan konu açıyosunuz! forumu kirletiyorsunuz! Allah belanızı.. vermesin!"... Muhattabınızı şok edecek, forumun temizliğine çok önem veren bir şahsiyet gibi görünecek, mesaj sayınızın uçuş sırasında büyük irtifa kazanmasını sağlayacaksınız böylelikle.

3. Birisi bir döküman mı yazmış? İşimiz çok basit. Girin başlığa, "eline sağlık" veya "keşke alıntıdır yazsaydın" deyin. Bu kadar...

4. Geyik bölümünde de bir format vardır tabii. Burası aslında mesaj patlatmak için oluşturulmuştur. Her başlığa ": D", "höhöhöhöhöhö", "çok komik", "eline sağlık ya nerden buluyosunuz böyle şeyleri", "ağa sağolasın bu günde bile beni güldürdün ya, Allah da seni güldürsün", "yok bölle bi şii yaaaa!", "daha önceden açılmıştı kardeşim arama yap, adamı hasta etme!" mealinde mesajlar gönderin.

5. Haber başlıkları genelde yorum ve dolayısıyla zeka isteyen başlıklardır, aman diyim, onlardan kaçının. Veya hepsine sırasıyla "güzel çalışma" veya "daha önce verilmişti galiba" şeklinde mesaj atın ve ardınıza bile bakmadan kaçın.

6. Başlıklarda uzun uzadıya mesaj yazmayın. Ufak bir smiley herşeyi ifade ederken niye klavyenin tuşlarında parmak gezdiresiniz ki? Hem kalorilerinize yazık, hem de -daha önemlisi- mesaj sayınızı patlatabilmeniz için pek değerli olan zamanınıza... Smileylerden vazgeçmeyin.

7. İğneli başlıklara dadanın. bu yazdığınız mesajların uzun süre silinmeyeceğine dalalet eder, çünkü iğneli başlık önemlidir ve mevcudiyetini uzun müddet muhafaza ve müdafa etmekle meşgûldür.

8. Arada sırada birinin açtığı konunun içeriğini ful kopyalayın ve yeni konu olarak açın. Birileri size "daha önce verilmişti gardaşım" derse cevap verirsiniz, belki konu gözden kaçarsa mesaj sayınızı epeyce yükseltmiş olursunuz.

9. FTP başlığında konu açıp bu işi bir türlü anlayamadığınızı söyleyin. Bir daha dönüp bakmayın, zaten anlamazsınız. Veya başlığı izlemeye ve "anlamıyomki" diye mesaj yazmaya devam edin, işe yarayabilir.

10.Kavgaya girip "arkadaşlar polemik çıkabilir"vari kehanetlerde bulunun. Faydası olacak, emin olun.

11. Zeka sorusu varsa hemen atlayın. Zaten sizden önce birileri o soruyu çözmüş ve cevabı yazmıştır. Siz de ondan cevabı öğrenin ve mümkün olduğunca az kelime kullanarak yazın. "Zeka sorusu" deyip geçmeyin, bir konuda aynı cevabın 30 kere tekrarlandığına şahit oldum an itibarıyla, çileden çıktım.

12. Bir başlıkta resim varsa, resim çıksın-çıkmasın, "resim çıkmamış abi" deyin, şamatayı izleyin.

banada bi arkadaş yolladı alıntıdır...
    :D :D :D

18. detenetar

detenetar Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci+Web Tasarım
    An einer Rose hab ich gerochen, an einem Dorn hab
    Eline Sağlık ^^ :D

19. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    :D Gusel Konu Acmak Nerden Aklına Geldi ?

20. Spartan123

Spartan123 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eline sağlık , keşke alıntı yazsaydın , resim çıkmamış !'