Okan abi ben Forgetten Worlda gidiyorum orda 1. gemi enkazından cıkan Ghost Curse adlı mobu kesmeden ılerlıyorum sımdı ye kadar dusmedı nerden baksan 20 30 kere gırdım cıkmadı onu kesmem gerıkıyormu bı yardımcı olursan sevınrım :coffee: :coffee:

forget'e girdikten sonra sonuna kadar tek bir mob kalmadı en sonda unique çıkıcak onu kesince düşüyor

Guathema Biliyorum da texture boxdan da cıkıyor dıyor ıllakı sereness'ı mı kesmem lazım :(

:) okan abiye pm attım.. yardımcı olursa iyi olcak gına geldi git gel git gel :/ :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TheMarasli demiş ki:
Okan abi ben Forgetten Worlda gidiyorum orda 1. gemi enkazından cıkan Ghost Curse adlı mobu kesmeden ılerlıyorum sımdı ye kadar dusmedı nerden baksan 20 30 kere gırdım cıkmadı onu kesmem gerıkıyormu bı yardımcı olursan sevınrım :coffee: :coffee:

o mob party başkanının sahibi gibidir seni takip eder ve kesilmesi gerekmez senin keseceğin her gemide ki yaratıklar ve 2 tane treasure box'tır ve finalde de sereness'i keseceksin hepsi bu kadar.

extraloob demiş ki:
TheMarasli demiş ki:

o mob party başkanının sahibi gibidir seni takip eder ve kesilmesi gerekmez senin keseceğin her gemide ki yaratıklar ve 2 tane treasure box'tır ve finalde de sereness'i keseceksin hepsi bu kadar.
tamamdır okan abi not aldım tesekkur ederım cool2:

Yukarı Alt