Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
İşte Msn Konuşmalarımızz, Bu çarı ne zaman çaldım senden bu benim çarım yapma gözünü seveyimm.. Bu bahane deil çarımı geri ver..!!! Delikanlıysan bu çarı oyun parasına aldım

Takımı
Besiktas
DeadLy1 demiş ki:
İşte Msn Konuşmalarımızz, Bu çarı ne zaman çaldım senden bu benim çarım yapma gözünü seveyimm.. Bu bahane deil çarımı geri ver..!!! Delikanlıysan bu çarı oyun parasına aldım

Evet konuşmalar bunlar hala dedğim gibi son sözü okan abiden bekliyorum eğer bu suçsa hemen vereceğim çarı.

okan abi cevap bekliyorumm eğer çarı bn senden çaldıysam bu kadar dikine gitmezdiiim..
ama 450 m e aldım bn bu çarı

E.Cartman

Bilgiliyim
Bugün 97Lv charım çalındı.Ve üzülmekten başka bişe yapamadım.Etkin kardeşim senden çalındığını %100 ispatlaman gerekir.

matr0ck

Öğretiyorum
'Joker demiş ki:
Bugün 97Lv charım çalındı.Ve üzülmekten başka bişe yapamadım.Etkin kardeşim bence hata yapmışın ama senden çalmışsa bunu ispatla ve sıyrıl
geçmiş olsun bende çok kaptırdım :popcorn:

DeadLy1 demiş ki:
Şu anda Offline SEnden daha fazlaa rezill olmadan çarımı geri vermeye davet ediyorum ondan sonra sen yoluna ben yoluma ama sana yyemin edermn çarı bn çalmadımm Gaiada Oyun parasına aldım eğer istersen gösterebilirim.. hala da gaiada goldum var o çara sun alıcaktım ... :/94 yapnca
eger baska birinden aldiysan o cari aldigin kisiyle msn den konustuklarini da koy...

@SweeTChieF
Bro eger gercekten bu arkadas caldi ise carini iyi etmisin geri almakla :wink1:

Wax Whine demiş ki:
Açıkçası ben bu durumu çalmak olarak değerlendiremiyorum..
Etkin'i bilirim. Char çalacak bir kişilik değildir. Gerekirse geri alınan charın şifresini Etkin'den alır kendim buraya koyarım.

E.Cartman

Bilgiliyim
Eklemek istediklerimi buraya ekliyorum biraz dalgındım; Etkin kardeşim'in canı yanmasa böle bişe yapcağını sanmıyorum.Etkin'i tanıyorum suçsuz olduğunu düşünüyorum. :roll:

'Joker demiş ki:
Eklemek istediklerimi buraya ekliyorum biraz dalgındım; Etkin kardeşim'in canı yanmasa böle bişe yapcağını sanmıyorum.Etkin'i tanıyorum suçsuz olduğunu düşünüyorum. :roll:
aynen Etkinin böyle bişy yapacagını sanmıyorum 97 x bow charimi emanet ettim, hiç bi sorun cıkmadı kaldıki 80 char için böle bişy yapacagınıı hiiiiiiiiiç düşünmüyorum Etkin haksız yere kimsenin canını yakmaz :kalp: :muck:

Takımı
Besiktas
Okan abi senin yorumuna ihtiyacım var çok sevdiğim bi çardı bu.Seni dinleyeceğim.

Takımı
Besiktas
Üst yetkili kişiiye danışıp yorumunu aldıktan ver derse vereceğim.

Baktım ki olay ciddi.

Yorumum ; Etkin'i herkez tanır. char soyucak bir adam değildir ki ben ona tüm şifrelerimi gözümü kapatıp verebilirim. Olayda ya kandırma var ; yada Etkin haklı. Eğer char etkininse ve önceden çalındıysa ; şimdide etkin aldıysa benim fikrim Etkin'de hiç suç yok. Haketmiş o adam :wink1:

Quxera demiş ki:
Arcadia demiş ki:
ikinizinde başı yanacak gibi :roll:
+1515

ama sweet bitaz daha haklı çünkü charını bir şekilde geri almış , onun olan çarı.
Çarı ben başkasından oyun parasıyla aldım peki benim suçum nedir?

SweeTChieF demiş ki:
Üst yetkili kişiiye danışıp yorumunu aldıktan ver derse vereceğim.
Beklemedeyim...

SweeTChieF demiş ki:
Bunu kanıtla ozaman hemen vereceğim.Doğruyu söyle!
Sana Bunu nasıl kanıtlarımm.. çarı Satın Aldığım adam 26 yaşında ve msn falan kullanmaz bn onların evine gidi p aldım bu çarı oyun golduna sana şu kadarını söyliyim bu çar eğer senden çaldıysamm :@ ki çalmadım bu kdr üstüne gitmem.

O adamın evine git ve bu durumu açıkla, bu siteye girip açıklamayı yapsın, ve msn'mi profilimden al ; webcam açın. Olmadı internet cafe'ye gidin.

Madem senin için char bu kadar önemli ; göster marifetini :thumbsup:

O adam msn kullanmıyo diyorum söyledim ama beni ilgilendirmez diyo ben sana çarı verdiğimde deiştirdinmi şifresini deiştirdin diyo çar sağlammıydı sağlamdı diyo senin hatan diyoo ve adam haklıı ...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt