Server
Efes
Takımı
Besiktas
paffendorf demiş ki:
eline sağlık ingilizcesi kotu olanlar artık rahatlar
walaha benım ıng cok kotu ama forumda baka baka turkcesıne artık gerek kalmadı hepsını ezberledım butun ayarları :mrgreen:

pfffffff

Aileden
tesekkurler paylasim icin ayn paylasimi bende yapmistim bir ara ama nerde kim bilir Cool

ya yuğ bukadardamı olur çalıntı yapmışın tampaylaşta bnm konum zaten o ben almalibre DNA İİ bak kim açmış o konuyu
arkadaşlar zaten bu 1.79 çalışmıyor
ben 1.79 çalşına hazıraladım koydum extaloob
ya extallob haklı deilmiyim
viewtopic.php?f=14&t=24071

_CaspeR_

Buralıyım
BeBeT0 demiş ki:
DNAA demiş ki:
arkdaşım srobotu tekrar yükle silk.dll at içine salt okunur yap bidaha dene unutma srobotu tekrar yükle
şimdi oldu yanlıs silk.dll yi atmısım ondan inglizceymiş indirdigimi rardan cıkarıp bida atdım ve oldu

çalışıyor 1.79 da ve google dan bir siteden bulundu o senin dediğin siteden değil yani

O RESİMDEKİ ROGUE bnm
bide ban googleden deme bne snn gibileri çok gördüm
istersen başka fotolarını gönderem resil olma

TMM SROBOT 1.30 ÇIKINCA BU SİLK.DLL çalışmıcak görüşürüs o zaman koyda görem

_CaspeR_

Buralıyım
ya biz bizim demedikkki zaten google dan arama yap onlarca çıkıyor zaten sitede oaln çoğu şeyde alıntı oluyor zaten souçta bir forum sitesi tüm programlşarı hereks kendisi yapmıyor ya

DNAA demiş ki:
ya biz bizim demedikkki zaten google dan arama yap onlarca çıkıyor zaten sitede oaln çoğu şeyde alıntı oluyor zaten souçta bir forum sitesi tüm programlşarı hereks kendisi yapmıyor ya
Alıntıdır yazmayı bi öğrenemedin.

_CaspeR_

Buralıyım
ya zaten kendimizin yapmadığımızda alıntı olduğu anlaşılmıyormu çoğu şey alıntı sitede ama çoğu konudada alıntıdır yazmıyor biz gidip kendimizinmi yazdık sanki konuya

DNAA demiş ki:
ya zaten kendimizin yapmadığımızda alıntı olduğu anlaşılmıyormu çoğu şey alıntı sitede ama çoğu konudada alıntıdır yazmıyor biz gidip kendimizinmi yazdık sanki konuya
yazmazsan biz ne bilelim senin yapmadığını ?
ayrıca yazmassanda böyle kavga çıkar

_CaspeR_

Buralıyım
hiç kisme yazmıyorki ok şimdi yazıyorum ama zaten çoğu konudadada yazmıyor niye tek bu konuda diyolar anlamıyıyorum

Yukarı Alt