xtollgax demiş ki:
küskün demiş ki:
tek mi aldı? kahvekeyfi
Yoq bea ne teki Razz 9-10 kere boyle vurdu anca alabildi warmı yaf sizde :S canımın 2 katı girmiş tek mi aldı diyo :lol:
puhaha :lolmuch:

dger msjlarıda alntı yapardım ama cok uzun :lol:
cwp weriom!
5-6 tane zehir attı anca bu wurusu yaptı dio! normalde bnu yapana kadar alıom ayagmın altına dio ! tamamen hakkını yemek istemem ama fasla tırsmayın su € charlardan :lol:

dR.NooB demiş ki:
abartmaın ywf galıba o skill %900 güçlendırılmış olanı warlockun Wink
dr.um noob um Razz
avatar cok cix yow birinde daha gormustum ucan dişi char garmentleydi nerden aldnz bnları ??? Question :?!!!

Aga sen bi bowu kontrol et yav çatlamış filan olmasın :mrgreen: Bide o vuruşu sun bi silahla yaptığını düşünün. İtemi kırar valla :mrgreen:

Ya şuanda herkes avrupa charlar ezik pot basamıyolar hemen ölüyolar diyor fakat bide şöyle düşünün. Bu charların coğu şuan farmsız yani henüz tüm skilleri max deildir. Ve en önemlisi eu charlarda kıyafetler de henüz yerleşmiş deil. Mesela daha eu sun kıyafeter yok ortalıkta. Ve tahminimce henüz hiçbi charın full +5 ve full blue kıyafet seti yoktur. Bu yüzden de şuan için ezik görünebilirler. Şuan için... Wink

Resme hiç dikkatli bakmıyorsunuz arkadaşlar...

xtollgax görüldüğü üzere Division status yemiş, yani defans namına hiçbişeyi kalmamış,lvl 1'deki adam ile aynı defansa sahip.

Ben 80 lvl sword/shield kullanan pure int karakterim. 80 lvl garment glavier e bunlarla 17 k vurdum.(kıyafetleri +4,+5)

Eğer Chinese int karaktere sahipseniz,2 seçenek olarak tavsiyem var :
1. Bicheon mastery en az 73 olmalı, PVP yaparken önce Flying stone smash arkasından Lightining chain. 2sinden birisi mutlaka tutacaktır.F.S.S bleed status verir, Lightining chain Bleed,Impotent ve Division status verir. Bleed ve Division tuturduktan sonra karşıma sun shieldli blader dikin indirmezsem yüzüme tükürün.
2. Force mastery en az 70 olmalı,"Vital spot attack series" skillerini kullanarak önce adamın defans ve attacklarını zayıflatıp nuke atmaya başlayın,maksimum 3 nuke sonra adam ölmezse ben burdayım

burda pvp yaptigi adam warlock-cleric olmali ilk basta Impotent statusune sokup defans falan birakmamis sonra cleric rob u takip %917 olan skill i wurmus bukadar basit bunda sasircak bisi yok Impotent yiyen kisi zaten haywan gibi damage yer doal bisi bu :lol: + %917 wuran skill ile beraber bu damage yi yemis.normal bir pvp de impotent e sokup sonra cleric rob u takip skill wurana kadar karsidakinin o warloc u indirecegi cok aciktir.ayrica awrupali bowman i kestigim ss leride gormustur herkes ben awrupali bow u kesebiliyosam bu full int awrupalilarin 1 weya 2 skillik canlari oldugunu soleyebilirim.ama bana kalirsa tek yer awrupali int ler ama tek atamaz enazindan normal bi pvp de yoksa bole bekleyip Impotent statusune sokup silah deistirmesini beklersek doal bisi :lol:

ebri demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
abartmaın ywf galıba o skill %900 güçlendırılmış olanı warlockun Wink
dr.um noob um Razz
avatar cok cix yow birinde daha gormustum ucan dişi char garmentleydi nerden aldnz bnları ??? Question :?!!!
vip publıc bölümünde sabahgezen dı galıba ısmı o arkadas topıc acmıpştı orda mevcut bualbılırsın Wink

ben döverım bu adamı :mrgreen: tıbettekı 1 haftadır botta ahaha pc basına oturmadım bıle nasıl gıdıyo tıbet tolga varmı actıon

_A_R_E_S_ demiş ki:
Resme hiç dikkatli bakmıyorsunuz arkadaşlar...

xtollgax görüldüğü üzere Division status yemiş, yani defans namına hiçbişeyi kalmamış,lvl 1'deki adam ile aynı defansa sahip.

Ben 80 lvl sword/shield kullanan pure int karakterim. 80 lvl garment glavier e bunlarla 17 k vurdum.(kıyafetleri +4,+5)

Eğer Chinese int karaktere sahipseniz,2 seçenek olarak tavsiyem var :
1. Bicheon mastery en az 73 olmalı, PVP yaparken önce Flying stone smash arkasından Lightining chain. 2sinden birisi mutlaka tutacaktır.F.S.S bleed status verir, Lightining chain Bleed,Impotent ve Division status verir. Bleed ve Division tuturduktan sonra karşıma sun shieldli blader dikin indirmezsem yüzüme tükürün.
2. Force mastery en az 70 olmalı,"Vital spot attack series" skillerini kullanarak önce adamın defans ve attacklarını zayıflatıp nuke atmaya başlayın,maksimum 3 nuke sonra adam ölmezse ben burdayım
nasıl 17k vuruyosun yaw Confused elinde sosun +7 varsa tamam derimde o bile zor yani glavier in item larında blue olmaması ve dandik item lara sahip olması gerek 17k vurabilmen için,ben bile +5 spear 113% mag balance ile en fazla 13k vurabiliyorum glavier charlara

yok batu dogru söyluyo benım set pro +5 karsımdakı adamı eu buflamıstı bıde bılmem ne status yemıstım adam bı caktı 17 k ama tam ne status oldugunu hatırlamıom sımdı baya oldu 9 gap vardı o sıra

Zardock demiş ki:
yok batu dogru söyluyo benım set pro +5 karsımdakı adamı eu buflamıstı bıde bılmem ne status yemıstım adam bı caktı 17 k ama tam ne status oldugunu hatırlamıom sımdı baya oldu 9 gap vardı o sıra
haaa bende düz status olmadan vurdu sandıydım :lol:

[/quote]
nasıl 17k vuruyosun yaw Confused elinde sosun +7 varsa tamam derimde o bile zor yani glavier in item larında blue olmaması ve dandik item lara sahip olması gerek 17k vurabilmen için,ben bile +5 spear 113% mag balance ile en fazla 13k vurabiliyorum glavier charlara[/quote]

Aynen arkadaş doğru söylüyor. Herifin biri bişeyler atıyor ne olduğunu daha hala bilmiyorum. Galiba Force'deki skiller. Herif onları attıktan sonra ben neredeyse 3 katı daha fazla damage yiyorum. Setim Ful blue +4 phy leri çok sağlam olduğu halde 6 k 6 k ve 13 k Crit yiyerek yere yığıldık. :lol: Tabi bunları vuran 80 lwl glavieci. Bana o kadar vuran daha çıkmadı :lol: :mrgreen: :lolmuch: Razz

Yukarı Alt