Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
sabah 4'de kalktım enter'a basılı bıraktım pc'yi kalktım hala girmemiş kusura bakmasın daha fazla uraşamıcam :evil:

oo sen o kadarmı ben 27 saat bıraktım girdim 1 saat okudum dc ama sanırım yeri burası değil ha :) seni de oyuna girememe geyikleriniz kısmına bekleriz :)

Dün tekte girdim ilkinde dc yedim.Sonra bida denedim girdim yine dc.En son dün aksam girdim oda yarım saat sürdü.Şimdide deniyorum ve hala beklemekteyim.Şu serverları cogaltsalar güzel olcak. :detective:

walla vip gibi kisisel bir lukse harcıyıcak param olsa direk harcıcam kazandıgımız ne ki ne kadarını savuralık oyuna :(e daha bunun faturaları war gelecege birikimi war :) yas ilerledikce olay b.k oluyo afedersiniz :)( olaya bak okuyanda 35 40 yasındayım sanır :)

Maxtech demiş ki:
sabah 4'de kalktım enter'a basılı bıraktım pc'yi kalktım hala girmemiş kusura bakmasın daha fazla uraşamıcam :evil:
Abartıdan başka bişey değil clietini yenile media nı değiştir..7-8 gibi kalkıyorum en fazla yarım saat bekliyorum girmesi için..

Genellikle saat 6 gibi uyanıp denediğimde pek sorun olmuyor ama bugün ne oldu anlamadım 8 saat oldu hala girmedi clienti 30dk da bir yeniliyorum ama :roll:

TwiLighT demiş ki:
Genellikle saat 6 gibi uyanıp denediğimde pek sorun olmuyor ama bugün ne oldu anlamadım 8 saat oldu hala girmedi clienti 30dk da bir yeniliyorum ama :roll:
Media nıda değiştir..Sabah 8 de kalktım bugun rahat rahat girdim 1 sonra önce net gitti :lol:

Wax Whine ın verdiğini kullanıyorum ama bugün bi sorun var her sabah 30-50 dk arasında girerdi :?

yardımın için teşekkür ediyorum :muck:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt