Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Polislerin bu konu ile olan bir alakası yok.
Polisler için de söyleyeceğim çooook şeyler var. :wink1:

Ama şimdi onlar hakkında birşey söyleyipde konuyu farklı yöne taşımaya gerek yok*

Gameworld

Bilgiliyim
ganigani demiş ki:
Gameworld demiş ki:
Zaten polise taş atacak kadar düşmüş insanların özgürlük arayışı olamaz !
Polisin 1mayıs eylemine karşı sergilediği şiddette savunma olamaz!
Şimdi oralara gelirsek oooo 1 Mayısta kimse sütten çıkmış ak kaşık rolüde yapmasın lütfen orada bir suç varsa olaylara katılan herkesde buna dahildir.
Ayrıca 1 Mayısta oraya amaçları sadece taşkınlık ve olay çıkarmak için gelen gençlik örgütlerinide siz benden daha iyi bilirsiniz !
Konu sapıyor bu arada yine yine yine ...

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Gameworld demiş ki:
ganigani demiş ki:
Gameworld demiş ki:
Şimdi oralara gelirsek oooo 1 Mayısta kimse sütten çıkmış ak kaşık rolüde yapmasın lütfen orada bir suç varsa olaylara katılan herkesde buna dahildir.
Ayrıca 1 Mayısta oraya amaçları sadece taşkınlık ve olay çıkarmak için gelen gençlik örgütlerinide siz benden daha iyi bilirsiniz !
Macro demiş ki:
Polise taş atılmasa da birşey değişmiyor ^^ Disk'e malum tarihlerde yapılan saldırılardan görüyoruz bunu. Polis oligarşinin korkutma ve bastırma aracıdır, kabul edelim bunu.

Gameworld demiş ki:
ganigani demiş ki:
Gameworld demiş ki:
Polis bizi mi savunuyor iyice bi araştır ondan sonra bana söle.Polisin rolü halkı savunmak mı halkı süründürmek mi?Adamları görüyoz daha yürüyüşlerinden kaybediyolar.Bi yürüyüşleri var ki sorma.Efe sanki kasıla kasıla yürüyolar öle gıcık oluyorumki!

Macro demiş ki:
PHR34|< demiş ki:
Macro demiş ki:
Gerçekten harika bir gündü. İstanbul'da hayat felç oldu, ulaşım aksadı, sağlık hizmeti aksadı, eğitim ortadan kalktı, okullarda boş sınıflarda ders işlenmedi, Beyazıt bayram günü gibiydi; tüm burjuvazi ve oligarşi emekçi halkın gücünü gördü.

Beyazıt'a kadar yürüyen ya da orada olan olmayan herkese çok teşekkürler.

Ezim ezim ezilmişiz
Kurutmuşlar kanımızı
Bir çarmıha dizilmişiz
Açlık almış canımızı

Bir değil derdimiz bindir
Biliriz bunlar nedendir
Çalsın grev davulu
Ayağa kalkma günüdür

Onlar vermez alacağız
Çığ gibi çoğalacağız
Soygun talan tezgâhını
Söküp yere çalacağız

Grup Yorum
Zihniyete bakarmısın çok mu güzeldi polise saldırmak öğrencilerin derslerinin aksaması!
ögretmenler hacca gider rezillik olur grev yapar harika olur bu zihniyetle ülkeye fayda geliceğini düşünecek kadar mı kısa düşüncelisiniz :rolleyes1:
Dinle şimdi beni: Bir tanesi toplumsal hakkını almak için diğeri ise kişisel dini inancı için.

Yapılan grev:
  • İnsanca maaş için
    Toplu sözleşme için
    Grev hakkı için
    Krizin bedelini ödememek için
    Demokratik bir çalışma ortamı için.

Adamın keyfi için hacca gitmesiyle karıştırma :!:

Öğrencilerin derslerinin aksaması değil emekçinin iş üretmediği takdirde nolacağının görülmesi, bu kadarını kendin düşün ben söylemeyim.

Hadi yol al şimdi, insanların hak arama davasının karalanmasına nolursa olsun izin vermem.
Keyfi İçin hacca mı gıdıyor ??
bir ibadet için hacca gidiyolar ve yerlerine vekil öğretmenler bakıyo burada pekde yanlış bir durum yok.

Ama Grevde İse Sırf Ordan Oraya Yürüyüp Slogan Atacakları Icın Ogrencılerın Derslerı Aksıyo Sankı Cok Umurunuzdaymıs Gibi Kimse Sallamıyo Bu Konuyu.

2.Televizyonda Gördüm Grevi Pankart Sopalarıyla Polise Vuruyodu Ki Ben O Polislerin Yerinde Olucaktım O Heriflerin Üzerinde 1 Tane Kemik Bırakmazdım Saglam.
Sedyeyle Kaldıramazlardı Onları Sizin Bu Yürüyüüşleriniz,n İçinde PKK'lılar Dahi Var Sizden Cesaret Alıp Polis Taşlayanlar Onlar Emekçi Değilmi Polislerin Maaşları Çok mu İyi Onlar Neden Grev Yapmıyolar Yada Kac Tanesi Şikayet Hergün Kelle Koltukta İş Yapıyolar Tinercisi Var Balicisi Sacma Bi Konuyu Sakız Gibi Uzatmak Bu Olsa Gerek

Macro demiş ki:
Gerçekten harika bir gündü. İstanbul'da hayat felç oldu, ulaşım aksadı, sağlık hizmeti aksadı, eğitim ortadan kalktı, okullarda boş sınıflarda ders işlenmedi, Beyazıt bayram günü gibiydi; tüm burjuvazi ve oligarşi emekçi halkın gücünü gördü.
Cokmu harika istanbulun karısması polisle çatısmak veya işine giden insanların aksamaları üslerinden azar işitmeleri kovulma noktasına gelmeleri

Kod:
İstanbul'da hayat felç oldu, ulaşım aksadı, sağlık hizmeti aksadı, eğitim ortadan kalktı
Sizin İstediğiniz Türkiye Bu Olsa Gerek Ama Ben Ölmeden Olmaz :twisted:

Gameworld

Bilgiliyim
@ganigani
Sen kişisel görüşlerinle bazı şeyleri karıştırıyorsun ben zaten polisler tamamen masumdur demedim ama kimsede sütten çıkmış ak kaşık zannetmesin kendisini dedim
Sonuç olarak bizde grev yaptık bazı şeyler güzel güzel yapılınca hiç birşeyde olmuyormuş onu gördüm bizzat gözlerimle eğer bir yerde taşkınlık varsa poliste kaba kuvvete başvurur bunuda ben çok iyi bilirim az cop yemedim yani :P

PHR34 saçma sapan konuşuyorsun.
Kaale alınacak birisi değilsin.
Boş konuşup da konuyu ziyan etme.
Böyle devam edersen olacaklardan ben sorumlu değilim :wink1:

Gameworld

Bilgiliyim
PHR34|<
Yani sen bir konuşmasını öğren ilk önce ondan sonra tartış kimseye kişisel hakarettede bulunamazsın zaten daha uzun bir süre konuşamıyacaksın gibi

Merak etme sen ölsende kalsanda Türkiye baki kalacaktır gerekirse bu uğurdada öl deseler ölürüz :buddha:

@Macro

Hac keyfi değil dini bir vecibedir (Bunu demesem ölürdüm yani)

Gameworld

Bilgiliyim
Macro demiş ki:
Türkiye tabiki baki kalacaktır ve tam bağımsız olacaktır 8) Kimsenin bu devleti yıkmak gibi amacı yok.

Böyle bir etiket yapıştırmaya çalışana da izin vermem
İşte hacım nokta bu gerisi boş kimse kimseyi yanlış anlamasın sadece görüşler farklı ortak payda aynı 8)

Bu Forumda Herkezın Görüşünü bildirmeye Hakkı var sanıyordum.Bu Boykotu herkez desteklemek zorunda değil Yaptıklarınızı Sorgulamak bana düşmez ama Yetkılerınızı kullanarak susturmak ne kadar doğru bilemiyorum.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
fener1907 demiş ki:
Bu Forumda Herkezın Görüşünü bildirmeye Hakkı var sanıyordum.Bu Boykotu herkez desteklemek zorunda değil Yaptıklarınızı Sorgulamak bana düşmez ama Yetkılerınızı kullanarak susturmak ne kadar doğru bilemiyorum.
Herkes fikrini savunabilir, belirtebilir, destekler ya da desteklemez tabiki de bu onun seçimi :beer: Ama kimse kimseye terörist yakıştırması yapamaz (:

Konu uzamasın daha lütfen, grev hakkında yorum yapılsın.

Konuşmayı bilene can feda,herkes düşündüğünü özgürce ancak saygı sevgi çerçevesinde bildirmek zorundadır.
Eğerki konu sallama olayına girdiyse ve biz uyarmamıza rağmen konuşmaya devam ediyorsa , onun burada olmaya hakkı yoktur.

Bizi ezip kimse geçemez* Bu böyle bilinsin :wink1:

Takımı
Galatasaray
fener1907 demiş ki:
Burası Özgür , Serbest ve Herkezin Görüşlerini Bildirmeye Hakkı Olduğu Bir Forum.Bunun Aksini Söyleyen Yanlış Düşünür.Tabiki Belli Konularda Hassas Olmak Gerekiyor ve bu yüzden de Yetkililer Yetkilerini En Serbest Şekilde Kullanıyor :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt