İstanbul'da bir ilköğretim okulunda görevli temizlik hizmetlisi, 2. sınıf öğrencisi E.E'ye tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı

İddiaya göre okuldaki tecavüz dehşeti şöyle yaşandı. Okulun 2. sınıfında okuyan 8 yaşındaki E.E Cuma günü tuvalet ihtiyacını gidermek için öğretmeninden izin alarak sınıftan çıktı.

Tuvalete giden E.E burada temizlik görevlisi ile karşılaştı. Öğrenci ve yakınlarının iddiasına göre taciz ve ardından tecavüz burada gerçekleşti. Saldırgan çocuğun bağırmasına tehdit ederek ve ağzını kapatarak engel oldu.

OLANLARI AİLESİNE ANLATTI

Okuldan sonra eve giden E.E'yi solgun ve halsiz gören anne H. E., oğlunu giydirirken durumundan şüphelendi, ne olduğunu sordu. E.E'nin okulda yaşadıklarını anlatması üzerine anne, çocuğu da yanına alarak hastaneye gitti.

Ailenin iddiasına göre burada muayene edilen öğrencide tecavüz bulgularına raslandı. Aile bunun üzerine raporla birlikte polise başvurup şikayetçi oldu.

55 YAŞINDAKİ ŞÜPHELİ YAKALANDI
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, E.E'nin ifadesi doğrultusunda temizlik görevlisini gözaltına aldı. Küçük çocuğun da teşhis etmesi üzerine şüpheli hemen adliyeye sevk edildi.

Adliye girişinde toplanan E.E'nin ailesi ile şüphelinin ailesi önce sözlü olarak tartışmaya başladı. Şüpheli yakınları taciz ve tecavüz iddiasının asılsız olduğunu savundu. Önce savcı ardından da mahkemeye sevkedilen şüpheli tutuklandı.

MİLLİ EĞİTİM İNCELEME BAŞLATTI

Okul yönetimi İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün olayla ilgili olarak bilgilendirdi. Müdürlük de acil inceleme başlattı. Temizlik görevlisinin okul aile birliği kanalıyla binanın temizlik işlerinin verildiği şirketin personeli olduğu ve 4 yıldır burada görev yaptığı öğrenildi.

Nereye gidiyor bu insanlar...

Brooklyn

Buralıyım
hep korkmuşumdur o hademelerden , farklı farklı tipler. yazık olmuş çocuğa.

Brooklyn

Buralıyım
JawBreaker demiş ki:
eHia demiş ki:
hep korkmuşumdur o hademelerden , farklı farklı tipler. yazık olmuş çocuğa.
Sen niye korkuyorsun? :lol: :twisted:
erkek çocuğa tecavüz etmişler görmüyor musun :mrgreen: hem illa tecavüz mü olması gerek. farklı farklı tipler , ne yapacakları hiç belli olmaz :P

Yukarı Alt