1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ÖĞRENCİLERİN EKSİĞİ DEĞİL, FAZLASI OLSUN!

1. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü

Site Adı: http://www.bestfmsosyalsorumlulukkulubu.com/
    İçeriği: Sosyal Sorumluluk Kulübü
    Kuruluş Yılı: 2010
    Sloganı: Öğrencilerin eksiği değil, fazlası olsun

Evet Arkadaşlar, Bu Tanıtım, Bir Sosyal Sorumluluk Projesi Hakkındadır. Kendim, Elimden Geldiğince Yardımı Yapıyorum ve Extra Destek Olarak http://www.bestfmsosyalsorumlulukkulubu.com 'u Ele Alarak Herkese Duyurmaya Çalışacağım. Best FM Programcıları ve Tanıtım Spotlarıyla Zaten Best FM de Duyrulmaktadır. Arkadaşlar Sizlerde Sorumluluğunuzun Farkına Varın. Ve Yardıma Muhtac Okula Yeni Başlayan ve Okul Öncesi Eğitim Gören Öğrencilere Yardımlarınızı Bekliyoruz. Kullanmadığınız, kalem, pergel, defter, kitap, silgi Ama mutlaka ilgilerinizi ya da Hediye Olarak Yeni Alacağınız Kırtasiye Ürünlerini Yollaya Bilirsiniz.

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü

Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü, tüm çocukların eksiksiz eğitim görmesi için başlattığı "Öğrencilerin eksiği değil fazlası olsun" kampanyasıyla bağışlayacağınız okul öncesi ve ilköğretim ders araç gereçlerini ihtiyacı olan okullara ulaştırıyor.

Siz de bağışlarınızı, kampanyanın gönüllü sponsoru Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Kampanya destek olmak isteyen herkes, kampanyanın gönüllü sponsoru olan Yurtiçi Kargo'yu arayarak, "Öğrencilerin eksiği değil, fazlası olsun" kampanyasına katkıda bulunmak istiyorum diyecek. Yurtiçi Kargo gelip bağışlarınızı evinizden alacak ve bize ulaştıracak.

Ayrıntılı bilgi için http://www.bestfmsosyalsorumlulukkulubu.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Katkıda Bulunabilirim?

Kampanyaya katılmak için bağışlamak istediğiniz ders araç ve gereçlerini:
    Dümen Sokak, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Best FM adresine kampanyanın gönüllü sponsoru Yurtiçi Kargo'yla ücretsiz göndermeniz yeterli. Unutmayın ihtiyacınız olmayan her oyuncak, kalem, defter, silgi tüm çocuklarımızın geleceği.

BEST FM SOSYAL SORUMLULUK KULÜBÜ HAKKINDA

Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biri olarak bugüne kadar edindiğimiz izlenimler sonucunda gördük ki ülkemizde ve dünyada, üzerine eğilmemiz gereken çok acil konular var. Bu sebeple Türkiye’nin her yerinde milyonları bulan dinleyici kitlemizin gücünü, tecrübemiz ve ulusal yayın özelliğimizle Best FM çatısı altında oluşturacağımız bir sosyal yardım kulübünde birleştirmeye karar verdik ve Best FM Sosyal Sorumluluk Kulübü’nü hayata geçirdik.

Eğitimden, doğal hayatı korumaya, kimsesiz çocuklardan kadın haklarına kadar birçok konuda faaliyet göstermeyi amaçlayan bu kulübü kurarken sadece üyelerimize yani 1993’ten beri kulağı hep bizde olan dinleyicilerimize, sizlere güvendik. Çünkü biliyoruz ki beraber tüm sorunların giderilmesinde büyük bir etkimiz olacak. Bizi dinleyen herkes daha güzel bir gelecek için gerektiğinde en cesur adımları atmakta asla geri kalmayacak.

Saygılarımızla;

2. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    @Mopneet

:muck: Arkadaşlar çok önem verilmesi gerek bir konu, 1 tane silgi yollasak bile doğuda okula gitmeyi bekleyen

3. HollowDalton

HollowDalton Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Best fm ı her gece dinleyen biri olarak bende bazı seyleri ayırıyorum bende bağıslayacağım kalemlerimden ve kitaplarımdan. Sınıftada yardım toplamaya kara verdik..
    Öğretmenle görüştüm okul çapında yapacağız.

4. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    SR.GökaLp. :headbang:

5. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende okulda bir konuşmayı deneyeyim.

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Ceyhun yılmaz fanatiği olarak bende hep denk geliyorum da bir türlü toplayamadık aslında extraloob.com olarak güzel bir toplama yapılıp gönderilebilir.

7. HollowDalton

HollowDalton Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    SR.Gökalp+Ceyhun Yılmaz :headbang:

8. favretto

favretto Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Master Cooker
    kuzenimin fanatiği olduğunu bilmiyodum =)
    bundan bayadır haberim vardı ama sitenin ilgileniceğini düşünmemiştim. bu kadar duyarlı olması sitenin beni bi adım daha yaklaştırdı ^^

9. Aragornnn

Aragornnn Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    neutral1 :buddha: neutral1

10. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38

11. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Yardım etmeye çalışan arkadaşlara çoook teşekkürlerimi sunuyorum. Bir defter, bir kalem, bir silgi dahi olsa evinizden yurtiçi kargo alıyor ve best fm'e götürüyor :buddha: