Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bir zamanlar surdurdugumuz Ogame cilginligina 3 yil once ara vermistik...Evren 2 de bizleri tanimayan yoktu... Iste biraz once Evren 2 ye girip bakayim dedim... Bunu gordum ve tuylerim diken diken oldu... OMERTA adinda ittifakimiz acilmis ve bizim donemimizdeki herkesin isimleri Efsaneler bolumune yazilmis...Muhtesem...

-Resim Silinmiş.

PS : Merak edenlere nickim NoFlyZone...

Son düzenleme:
NoFlyZone senmisin abii Shocked Confused ben senle küçük bir kapışma yasamıstım orada hmm ayım cıkmıstı sonra :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TWEETY demiş ki:
NoFlyZone senmisin abii Shocked Confused ben senle küçük bir kapışma yasamıstım orada hmm ayım cıkmıstı sonra :mrgreen:
Bendim de sen kimdin...Melkor mu... Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
guild adını ben koymuştum, sloganı ben bulmuştum ekibi ben kurmuştum yaşatan ise o ekipti ama hey gidi günler neydi bee kadroya bakarmısın yemin ediyorum o ekip şu anda bir oyuna girse değil oyun server şoke olur bunlar da kim diye hoş şu anda NWO aynı durumda helal olsun diyorum böyle dostluklar ve sıkı oyuncularla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum nice dostluklara diliyorum.

logomuzu yapan grafiker hellcat e bir kez daha teşekkürler ne logolar yapardı cidden bayılırdık o kurallarda bir madde eksik lakin asıl ve tek maddemiz oydu OMERTA'da kimseye acımazdık tek kural guild a birisi girebilmesi için guild içerisinden birisinin referansı benim demesi lazımdı ki yeni giren bir hata yaparsa cezasını referansı veren çekerdi of off tam bir italyan mafyasıydık ama öyle böyle değil Cool

iyi bulmuşsun jesusum gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu 2.evrende vuruş rekoru bendeydi strasha ise filoda birinciydi leon sıralamada 3.cüydü ben 9. sıradaydım aman diyorum ilk deatchsıçar kimden çıkmıştı revodan mı nfz den mi headbang2ft9

tüp ay çıkartırdım 5m karşılığında aydan baktırırdım 2m karşılığında illegal ne iş varsa bizde biterdi artık browserlar yetmezdi 5-6 tane browser kullanırdım ahahahaa :lolmuch: Razz :lol:

5 kere içeri girip 5.nde de 2-3 saat içerisinde politik görüşmeler ile çıkmıştım ayyy aman diyorum ne oyundu yahu pembece.com duysa sesimizi bir ara onun db yi yayınlasam mı acep jesus ne dersin harbiden okuruz yıllar önce sawaş raporlarını sawaş ilanlarını ileride ebay da satılacak dökümanlar var harbiden Wink

jesuswan demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Bendim de sen kimdin...Melkor mu... Razz
yok abi hatırlarmısın bilmiyom NONAME yim ben carpısmamıs küçüktü ve önemsizdi zaten mucX sen bana carptığın sırada 11.evren acılmıstı yanılmıyorsam bende oraya kaydım hmm hmm

Jigsaw

Aileden
Jesusun alabanda'ya kardeşimin hesabı tessüf ederim diye multisini açtırması çok komik aklıma geldikçe gülüyorum. :mrgreen:

Kalkıp Doğukanı Academy'nin başına koyduk halı saha maçı bile yaptık ama sonra oyunu bıraktım diye o listeye girememişim herhalde, unutulmak bu kadar kolaymış Neutral

Jigsaw demiş ki:
Jesusun alabanda'ya kardeşimin hesabı tessüf ederim diye multisini açtırması çok komik aklıma geldikçe gülüyorum. :mrgreen:
alabandayamı mucX yuh ohaa hmm namı diğer pembe panterden multi hesabınımı actırdı :mrgreen: yuhh... mucX

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
iyi bulmuşsun jesusum gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu 2.evrende vuruş rekoru bendeydi strasha ise filoda birinciydi leon sıralamada 3.cüydü ben 9. sıradaydım aman diyorum ilk deatchsıçar kimden çıkmıştı revodan mı nfz den mi headbang2ft9
Yok hacim ayni anda cikartmistik revo ile wahh ne guzeldi bee... :mrgreen:

Sunu hatirlarmisin hacim...Bizde yardimseverlik hat safhadaydi... Her hafta birisine yardim gunu duzenler herkes en az 10 buyuk nakliye cikartirdi... Aramizdan her kim vurulursa ona da kelle basi 50 nakliye cikartirdik...ne gunlerdi harbiden...

TWEETY demiş ki:
yok abi hatırlarmısın bilmiyom NONAME yim ben carpısmamıs küçüktü ve önemsizdi zaten mucX sen bana carptığın sırada 11.evren acılmıstı yanılmıyorsam bende oraya kaydım hmm hmm
Hatilayamadim valla,ufak savaslari hatirlamiyorum pek..Ama beni hatirlayan hatirlar savunmamdaki milyonlarca roketatarimla... :mrgreen:

Ya bu oyunu ben heppp gizli bilmemleler vardıya kucuk ama cook hzızlı olan.Fuuuullll onlardan yapıp dalardım koseyi donerdim.1.Evrendeki abiler ogretmisti o zamn bana

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
harbiden yardım günleri düzenlemiştik böylece robin hood gibi cidden hepimiz zengindik kimse kimseye özenmez herkes deli gibi kalkınırdı hele gözlerim yaşarırdı ben gider öküz gibi birisine dalardım bütün evren kan gölüne döner yaralarım sarılacak gibi değil yerden kalkmam imkansızken çocuklar benden bile sakladıkları milyoncukları tek kalemde havalandırırlardı ne günlerdi be helal olsun hepsine Cool extrabeer

scream benim tetikçimdi listede yazılmaması enteresan unutulmuş hemen söyleyelim eklesin kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TWEETY demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
alabandayamı mucX yuh ohaa hmm namı diğer pembe panterden multi hesabınımı actırdı :mrgreen: yuhh... mucX

Yaa sen ne sandin...Bir mail atmisim ki Alabora ya nevri dondu adamin oturup aglamistir...

Mail soyle birseydi...

Sevgili Alabanda...Yaklasik 7 aydir oynadigim her turlu yenilikleriyle daha cok baglandigim,saaat saat dakika dakika saniye saniye ilgilendigim emegim su an sizin hukmunuzle tek darbede yikilmak uzere... Saygi duyarim fakat bildirmek isterim ki Multi den dolayi yedigim ban hesabi benim degil kardesimindir...Bilgilerinize arz ederim...

Ayni ip den multi yapardim...Tarla olarak kullanmak yerine direk hergun 100 Buyuk Nakliye kaldirirdim 5 ayri multimden kendi hesabima...Opera IE Mozilla tum browserlar vardi... :mrgreen:

jesuswan demiş ki:
extraloob demiş ki:
Yok hacim ayni anda cikartmistik revo ile wahh ne guzeldi bee... :mrgreen:

Sunu hatirlarmisin hacim...Bizde yardimseverlik hat safhadaydi... Her hafta birisine yardim gunu duzenler herkes en az 10 buyuk nakliye cikartirdi... Aramizdan her kim vurulursa ona da kelle basi 50 nakliye cikartirdik...ne gunlerdi harbiden...

TWEETY demiş ki:
Hatilayamadim valla,ufak savaslari hatirlamiyorum pek..Ama beni hatirlayan hatirlar savunmamdaki milyonlarca roketatarimla... :mrgreen:

ilk vurusmamızda iyi filo kaldırmıstım sana ama savunmanı iyi hesaplayamamısım basamak eklikliğinden mucX öptürmüstüm sana filomu sonra sen bana bir carptın carpıs o carpıs nur topu gibi ayım oldu mucX

jesuswan demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Jigsaw demiş ki:

Yaa sen ne sandin...Bir mail atmisim ki Alabora ya nevri dondu adamin oturup aglamistir...

Mail soyle birseydi...

Sevgili Alabanda...Yaklasik 7 aydir oynadigim her turlu yenilikleriyle daha cok baglandigim,saaat saat dakika dakika saniye saniye ilgilendigim emegim su an sizin hukmunuzle tek darbede yikilmak uzere... Saygi duyarim fakat bildirmek isterim ki Multi den dolayi yedigim ban hesabi benim degil kardesimindir...Bilgilerinize arz ederim...

Ayni ip den multi yapardim...Tarla olarak kullanmak yerine direk hergun 100 Buyuk Nakliye kaldirirdim 5 ayri multimden kendi hesabima...Opera IE Mozilla tum browserlar vardi... :mrgreen:
ahahha oyunu bıraktıktan sonra bir ara oranın forumlarında alabandayı geyiğe cağırmıstık duyurulara oraya gelmem yazmıstı 2saat sonrada silmisti... :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
Bende Zevkine 24. evrende oynuyordum bir ara ama ne oldu bilmiyorum 4 aydır girmiyorum :lolmuch:

Yukarı Alt