clientles stal kurdum dün gece 3 lvl depo çarımla oyundan çıktım bi daha giriyim dedim banlanmış 2108 yazıyoneden böle oldu

clientless ile alakası var mı bu banlanmaların bide kullananların hepsimi banlandı açılma imkanı varmı ? :((

serdar0252 demiş ki:
clientless ile alakası var mı bu banlanmaların bide kullananların hepsimi banlandı açılma imkanı varmı ? :((
illegal olarak kullandığın herşey banlanmana sebeb olabilir. Eğer banlanmaktan korkuyorsan kullanmayacaktın.

100 yıl sonra açılıyor :roll: (Açmanın imkanı yok)

_BowAttacK_ demiş ki:
serdar0252 demiş ki:
illegal olarak kullandığın herşey banlanmana sebeb olabilir. Eğer banlanmaktan korkuyorsan kullanmayacaktın.

100 yıl sonra açılıyor :roll: (Açmanın imkanı yok)
Şunuda Eklemek İstiyorum! Demek Değildirki Bizim siteden aldığın İçin Hacklendin... İllagal Progarmların Her Şekli Yasak :( ( İsro Bot Lu lar bile hackleniyor ) Ama Stall Çarın Olduğu İçin İçinde Okadar Para Varsa Silkle Stall Avatarı al Ben Öle yapıorum Ve Hİç Bİr Şekille Banlanmadım Hatta Global Çarım Da Oluo Aynı Zamanda Global Leri De stall çarıma alıyorum bu yüzden hiçbir allahın kulu gelip bana neden illagal kullanıosun al sana ban diyemez :roll:
Ama yinede stall çarın için çok üzüldüm Çok Geçmiş Olsun İyiki Gerçek Çarın Hacklenmemiş Ona Şükür :muck: :buddha:

Yukarı Alt