Bilgisayarım süper birşey diye düşünüyorum ama nedense bugün birşeyler oldu pcye Öncelikle Pc bilgilerini yazim Sonra derdimi açıklim

Inter(R)
Pentium(R) 4CPU 2.66GHz
2.68 GHz, 1,50 GB RAM

Ekran Kartı Özellikleri

ATI display adapter
Internal DAC(400Mhz)
1024 MB

Bilgiler Bu Şimdi gelelim derdime Pcye birşeyler oldu Eskiden 3,4 Sro açıyordum Şimdi 1 sro zarzor açıyorum CTRL+ALT+DELETE deyip Cpu Kullanımına baktım Silkroad %100 Kullanıyor Kapatıyorum Firefox'a giriyorum %50 Kullanıyor Pcye biRşey oldu Avast, BitDefender, Stinger, vb Virüs Programlarını ile Tarattım Sorun Çözülmedi...

Lütfen Beni bu dertden Kurtarın :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir program % olarak yüksek değerde ise yapılacaklar önce sistem bakımıdır, gereksiz programları kaldırın, cache temizliği yapın ardından full system scan disk ve son olarak defrag yapın bunların bitiminde bir restart ve sorun kalmayacaktır baktın ki sorun var format kaçınılmazdır.

Bilgisayara 2 Defa Format Attırttım Sorun Aynı Lütfen Yardım edin Oyun Oynanmıyor Program açılmıyor Bi El Atın :(

Konumun Dikkate Alınmasını istiyorum Hiç birşey Kullanılmıyor Pcde OFF :S

KasperSky, Bitdefender, McAfee AVERT Stinger, Avast Virüs Programlarında tarattım Sonuç Aynı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
bir program % olarak yüksek değerde ise yapılacaklar önce sistem bakımıdır, gereksiz programları kaldırın, cache temizliği yapın ardından full system scan disk ve son olarak defrag yapın bunların bitiminde bir restart ve sorun kalmayacaktır baktın ki sorun var format kaçınılmazdır.

Format ile çözülmesini umuyordum 2 defa format çekmeme rağmen Olmadı Oyun Felan oynanmıyor Pc bir an dandikleşti :S Yardım Edermisiniz Parçalarınıda yeni aldım yha daha 2 gün oldu kullanalı :S

Yukarı Alt