Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
Ben bu forumu bırakalı bayağı bir zaman oldu bilen bilir pesimistrap rix!> ve bi kaç tane daha bol mesajlı çok paylaşım yaptığım uyeliklerim vardı ama forumda geçirdiğim bazı tatsız olaylardan dolayı bütün uyeliklerimi söyleyip silinmesini istemiştim bilen bilir ve banlanmıştı hepsi bugune kadar açıldığından falan haberim yokdu bugun rapidden points kazanmak için paylaşımları koyuyım bari dedim bidek orası kaldı dedim kuzende yanımdaydı versene senin accı bi kaç konu açıcam dedim dedi yok şu şifre yok bu şifre hepsi yanlış sonunda dedi sen kendi rix uyeliğine girsene dedi ben ona giriyorum bazen dedi si..ir dedim onları ben banlattıydım dedim bi girdim herşeyini değiştirmiş saçma sapan imzalar avatarlar bi baktım ne yaptın sen dedim bu imza ne dedim biliyo bu foruma tepkili olduğumu kendiniside oda benim bıraktığım için kullanıyomuş benim adıma saçma sapan şeyler yazmış, avatarlar yapmıs, imzalar yazmıs, birde geri döndüm yazmıs :@

Yani demek istediğim şu ben aylardır bu foruma girmedim, mesaj falan yazmadım, zaten gidicem banlayın beni dediğim forumada geri dondum diye gelmem ben, bu son zamandaki yazıları yazan ben değildim kuzenimdi avatar imza herşey ona ayit ben ellemedim ve bu forumada donmeye hala niyetim yok,
iyi geceler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne dediğini anlamadım ama yine banladım seninde isteğin bu sanırsam ^^

Yukarı Alt