Arkadaşım yalan borcummu var? şuan gidemem pre ve ticket açık kasıyorum
Lütfen Gereksiz Yorum Yapmayın Adamı yalancı yerine koyuyorsunuz

EnDZoNe

46k tamam ignore+crit onu vuran sensin inanırım resmi görünce..ama zerkle crit siz 16-17k vurduguna inanmam .zerkle o yaratıklara vurucagın maximum damage 6-7k en fazla o da ..

EnDZoNe demiş ki:
46k tamam ignore+crit onu vuran sensin inanırım resmi görünce..ama zerkle crit siz 16-17k vurduguna inanmam .zerkle o yaratıklara vurucagın maximum damage 6-7k en fazla o da ..
eğer zerkle 6 7 k vuracaksam o damageyi atmam imkansızlaşır

hiçde imkansız deil bnde 56 warriorumla penona 27k crit vurmustum hiç beklemediim anda gerçekleştiiği için foto alamaadm hemde zerksiz (ignore un sayesinde tabi)

CapsLock demiş ki:
hiçde imkansız deil bnde 56 warriorumla penona 27k crit vurmustum hiç beklemediim anda gerçekleştiiği için foto alamaadm hemde zerksiz (ignore un sayesinde tabi)
Senin ki olası birşey ama ben 20 lv üstüme vuruyorum

__enes__ demiş ki:
- Resim Silinmiş.
o kadar uzaktan sadece senın damage ın gorunur ayrıca ben orda glavıe den baska crıt wurabılecek char goremıorm hepsı nuker :twisted: :twisted: benm de xbowum war 80 lw ben ble vramıom :D ıı wurmusun xD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ıgnore monster defans %1 monster in %1 lik olasılıkla sana karsı olan defansının 0 a inmesidir. bir euro xbow karakteri görede bu 0 defans + crt 46k gibi bir damage yaratabilir. zaten o kadar mesefaden anca kendi vurduğunu görebilrsnz ve etraftakilerde int karakter zaten crt wuramazlar. Gerckten baya iyi bi wurus :thumbsup:

ilk önce iyi bir şekilde öğrenip öyle yorum yaparsak hem arkadaşımızı yalancı çıkartmamış hem de durumu anlamış oluruz.

1- o kadar uzaktan sadece skill i basanın damage i gözükür.
2- skillerde resim olarak onun attıgı belli.
3- ignore + crit gelmiş 46k gayet normal fakat şans istiyor biraz.
4- arkadaş yalan falan söylemiyor 100% o vermiştir damage i..

Bende x-bow oLduğum İçin Seni anLıyorum :)
İlanen DuyruLur ...
x-bow bu Boru değiL .. Nerde Ne Wuracağı Hiç Belli DeğiL :lol:

Yukarı Alt